Reagujte bez životopisu
Logo Crust s. r. o.

Pomocná sila ku Grillmanovi

Crust s. r. o.

Miesto práce
Továrenská 9, 811 09 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
8 EUR/hod.Mzda 6 eur/ hod. netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zákaznikmi
- príjem a výdaj objednávok
- práca s kasou
- udržiavanie poriadku na pracovisku
- pomoc pri príprave

  • Získate skúsenosti v oblasti gastronómie a cateringových služieb.
  • Môžete sa stať súčasťou skvelého  kolektívu.
  • Dostanete možnosť pracovať na zaujímavých podujatiach a festivaloch.
  • Čakajú na vás flexibilné pracovné podmienky
  • Okrem finančnej odmeny vám poskytneme aj stravovanie počas pracovnej doby.

Informácie o výberovom konaní

Pracovná doba:
Pon - Pia: 10:00 - 21:00
Sob - Ned: Zatvorené
Sviatky: Zatvorené

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Komunikatívny človek s príjemným vystupovaním
  • Snaží sa učiť a vie byť platnou súčasťou tímu
  • Žiadne špecifické vzdelanie nie je požadované
  • Zručnosť s používaním grilu a ďalšie základné zručnosti vieme rýchlo naučiť
  • Flexibilita a schopnosť pracovať v tíme

Spoločnosť vlastní prevádzku rýchleho občerstvenia BURGER BAR, ktorá sa nachádza v širšom centre Bratislavy na adrese Továrenská 9. Záleží nám na spokojnosti našich zákazníkov a taktiež kvalite produktov. Taktiež robíme všetko pre to aby pracovné prostredie bolo pre našich zamestnancov čo najpríjemnejšie.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

ID: 4799795  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.