IT Správca - junior

CRT ELECTRONIC s.r.o.

Miesto práce
Oravská Lesná
Termín nástupu
Ihneď
1 500 EUR/mesiac+ 20% pohyblivá zložka mzdy. (+ prémie, príspevok na cestovné, odmena za dochádzku a ďalšie odmeny). V závislosti od praxe a skúseností uchádzača možná vyššia mzda.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​- Inštalácia a konfigurácia OS a aplikácií na používateľských PC

- Podpora užívateľov PC

- Správca Active Directory a Azure Active Directory účtov zamestnancov – základy

- Administrácia M365 aplikácií a služieb - základy (Outlook, Teams, Sharepoint atď.)

- Správa (objednávanie, nákup, distribúcia) a inventarizácia IT majetku spoločnosti

- Riešenie vzniknutých problémov

- Tvorba a udržiavanie IT dokumentácie a pracovných postupov

- Správa Lunix serverov, konfigurácie bežiacich služieb, aktualizácie, monitoring – základy

- Správa Microsoft Windows Server platformy, konfigurácia služieb, aktualizácia, správa bežiacich aplikácií a služieb, AD, WSUV, DNS, DHCP, VMware, Azure, monitoring – základy

- Konfigurácia sieťových aktívnych prvkov ako sú switche, APčka, routery a firewally a ich zabezpečovanie - základy

​Nástupný bonus 300 EUR vyplatený po odpracovaní min. 3 mesiacov a 100% dochádzke počas prvých mesiacov.

Príspevok na DDS.

Výhodné závodné stravovanie.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za záujem o našu pozíciu.

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.6.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup k práci

Spoľahlivosť, chuť pracovať a učiť sa nové veci

Elektrotechnická firma vyrábajúca podzostavy pre domáce spotrebiče, telekomunikačnú, audio, video, zdravotnú, meraciu a regulačnú techniku a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4824816  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac