IT Správca - junior

CRT ELECTRONIC s.r.o.

Miesto práce
Oravská Lesná
Termín nástupu
Ihneď
1 500 EUR/mesiac+ 20% pohyblivá zložka mzdy. (+ prémie, príspevok na cestovné, odmena za dochádzku a ďalšie odmeny). V závislosti od praxe a skúseností uchádzača možná vyššia mzda.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​- Inštalácia a konfigurácia OS a aplikácií na používateľských PC

- Podpora užívateľov PC

- Správca Active Directory a Azure Active Directory účtov zamestnancov – základy

- Administrácia M365 aplikácií a služieb - základy (Outlook, Teams, Sharepoint atď.)

- Správa (objednávanie, nákup, distribúcia) a inventarizácia IT majetku spoločnosti

- Riešenie vzniknutých problémov

- Tvorba a udržiavanie IT dokumentácie a pracovných postupov

- Správa Lunix serverov, konfigurácie bežiacich služieb, aktualizácie, monitoring – základy

- Správa Microsoft Windows Server platformy, konfigurácia služieb, aktualizácia, správa bežiacich aplikácií a služieb, AD, WSUV, DNS, DHCP, VMware, Azure, monitoring – základy

- Konfigurácia sieťových aktívnych prvkov ako sú switche, APčka, routery a firewally a ich zabezpečovanie - základy

​Nástupný bonus 300 EUR vyplatený po odpracovaní min. 3 mesiacov a 100% dochádzke počas prvých mesiacov.

Príspevok na DDS.

Výhodné závodné stravovanie.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za záujem o našu pozíciu.

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.6.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup k práci

Spoľahlivosť, chuť pracovať a učiť sa nové veci

Elektrotechnická firma vyrábajúca podzostavy pre domáce spotrebiče, telekomunikačnú, audio, video, zdravotnú, meraciu a regulačnú techniku a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4824816  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac