Opravár elektronických výrobkov

CRT ELECTRONIC s.r.o.

Miesto práce
Oravská Lesná
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiac+ 20% pohyblivá zložka mzdy. V závislosti od skúseností uchádzača možná vyššia mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Analýza chýb na osadených doskách plošných spojov a určenie príčiny nefunkčnosti výrobkov
- Meranie parametrov a vlastností elektrotechnických materiálov a výrobkov
- Oprava chýb na osadených doskách plošných spojov
- Kontrola a testovanie výrobkov na testovacích systémoch
- Vedenie záznamov a evidencie o opravách výrobkov

- Možnosť zapracovania pod dohľadom skúsených opravárov elektrotechnických výrobkov
- Veľmi dobre technicky vybavené pracovisko a pracovné podmienky pre opravárov
- Mzda vyplatená načas a 100% naraz v zmysle pracovnej zmluvy
- Zaujímavý motivačný systém:
• Dotované závodné stravovanie nad rámec Zákonníka práce
• Dochádzkový bonus
• Príspevok na cestovanie do práce
• Príspevok pri životnom a pracovnom jubileu
• Príspevok na DDS
• Možnosť zapojenia sa do procesov zlepšovania so zaujímavou finančnou odmenou
• Zabezpečenie chýbajúcej kvalifikácie internými a externými školeniami na náklady spoločnosti.
• Možnosť systematického odborného rastu formou interných a externých školení na náklady spoločnosti
• Vysoká / nadštandardná starostlivosť o bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci na náklady spoločnosti
• Účasť na kolektívnych akciách, kultúrnych podujatiach, športových a relaxačných aktivitách organizovaných / zabezpečovaných spoločnosťou
- Práca v stabilnej spoločnosti vyrábajúcej pre zahraničný a domáci trh
- Nástupný bonus 300 EUR vyplatený po odpracovaní min. 3 mesiacov a 100% dochádzke počas prvých mesiacov

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš životopis spolu so žiadosťou o zamestnanie na nižšie uvedené adresu.
Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za záujem o našu pozíciu.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.
Vo svojej žiadosti o zamestnanie prosím uveďte:
Týmto udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov spoločnosti CRT-ELECTRONIC, s.r.o., so sídlom 029 57 Oravská Lesná č. 1080 podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technika, Elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax je nutná, min. počas štúdia.

- Skúška odbornej spôsobilosti podľa §21 podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z. je nutná
- schopnosť čítať a rozumieť elektrotechnickým technickým špecifikáciám
- schopnosť analyzovať a identifikovať chyby na
elektrotechnických výrobkoch
- schopnosť opravovať elektrotechnické výrobky
- znalosť metód merania elektrických veličín a obsluha elektrotechnických meracích prístrojov

Elektrotechnická firma vyrábajúca podzostavy pre domáce spotrebiče, telekomunikačnú, audio, video, zdravotnú, meraciu a regulačnú techniku a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3501316  Dátum zverejnenia: 10.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac