Administratívny pracovník marketingového oddelenia s anglickým jazykom

CRT ELECTRONIC s.r.o.

Miesto práce
Oravská Lesná
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 550,- EUR + prémie (v závislosti od praxe a úrovne znalosti jazyka možná vyššia mzda)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie marketingových úloh podľa pokynov obchodného manažéra spoločnosti
- Plánovanie stretnutí pre obchodného manažéra, príprava podkladov na stretnutia, príprava výstupu zo stretnutí
- Aktívna komunikácia s obchodnými partnermi a potenciálnymi zákazníkmi prostredníctvom telemarketingu a mail marketingu
- Príprava reportov, jednoduchých analýz, prehľadov
- Zabezpečovanie administratívnych záležitostí na oddelení

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Možnosť odborného rastu
- Príjemné pracovné prostredie

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za záujem o našu pozíciu. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.6.2018 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť pri riešení úloh, ochota učiť sa nové veci, schopnosť pracovať v tíme, vítaná prax v telemarketingu

Elektrotechnická firma vyrábajúca podzostavy pre domáce spotrebiče, telekomunikačnú, audio, video, zdravotnú, meraciu a regulačnú techniku a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Oravská Lesná 1080
029 57 Oravská Lesná
http:/www.crt.sk

Kontakt

ID: 1809522   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 550,- EUR + prémie (v závislosti od praxe a úrovne znalosti jazyka možná vyššia mzda)