Výrobný operátor SMD

CRT ELECTRONIC s.r.o.

Miesto práce
Oravská Lesná
Termín nástupu
Ihneď
3,- EUR / 1 hod. + 20% prémie, odmeny, príspevok na cestovné. V závislosti od praxe a preukázaných skúsenosti je možné dohodnúť vyššiu nástupnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha a pomocné práce na výrobnej linke
- výroba na strojoch Siemens a Panasonic

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť osobnostného a profesijného rastu
- podrobné zaškolenie na danú pozíciu
- zaujímavé platové podmienky a odmeňovanie
- bohatý sociálny program (príspevok na stravu, príspevok na dopravu,kultúrne podujatia, športové aktivity - volejbal)

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš životopis spolu so žiadosťou o zamestnanie na nižšie uvedenú adresu alebo na uvedenú emailovú adresu.
Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za záujem o našu pozíciu.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, technika

Prax na pozícii/v oblasti

Technika, Elektrotechnika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť s SMD technológiou - výhodou
- logické analytické uvažovanie - výhodou
- manuálna zručnosť - výhodou

Elektrotechnická firma vyrábajúca podzostavy pre domáce spotrebiče, telekomunikačnú, audio, video, zdravotnú, meraciu a regulačnú techniku a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1054460  Dátum zverejnenia: 7.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,- EUR / 1 hod. + 20% prémie, odmeny, príspevok na cestovné. V závislosti od praxe a preukázaných skúsenosti je možné dohodnúť vyššiu nástupnú mzdu.