Junior programátor SMD / junior technológ

CRT - ELECTRONIC, spol. s r.o. Or. Lesná

Miesto práce
Oravská Lesná 1080, 029 57 Oravská Lesná, Námestovo
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného zamestnanca alebo absolventa, ktorý má záujem pracovať a zdokonaliť sa v odbore, ktorý študoval.

- možnosť odborného rastu
- dlhodobá a stabilná pracovná pozícia

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš životopis spolu so žiadosťou o zamestnanie na nižšie uvedenú adresu alebo na uvedenú emailovú adresu.
Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za záujem o našu pozíciu.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.11.2017 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť vzdelávať sa
- technické myslenie
- zodpovednosť

Elektrotechnická firma vyrábajúca podzostavy pre domáce spotrebiče, telekomunikačnú, audio, video, zdravotnú, meraciu a regulačnú techniku a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Oravská Lesná 1080
029 57 Oravská Lesná
http:/www.crt.sk

Kontakt

ID: 3209830   Dátum zverejnenia: 9.10.2017