Logo CROWN Bevcan Slovakia s. r. o.

Hľadáme skúseného účtovníka pohľadávok (M/Ž)

CROWN Bevcan Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Kechnec 293, Kechnec
Termín nástupu
podľa dohody/možný ihneď
1 200 EUR/mesiac* Variabilná zložka mzdy: 120 EUR/mesiac * Dochádzkový bonus: 125 EUR/kvartál * Príspevok na cestovanie: do 70 EUR/mesiac ** Priemerná mesačná mzda: viac ako 1 390 EUR brutto ** (po úspešnom zvládnutí skúšobnej doby zvýšenie základnej mzdy o 100 € )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte chuť vstúpiť do dynamického a vzrušujúceho sveta financií? Pripojte sa k našej úspešnej spoločnosti CROWN Bevcan Slovakia s. r. o. na pozícii Účtovníka pohľadávok (AR accountant).

Hľadáme talentovaného človeka, ktorý sa pridá k nášmu skvelému tímu v Kechneci. Ponúkame pozíciu na plný úväzok s možnosťou okamžitého nástupu.

Budujte svoju kariéru s nami!

Ako Účtovník pohľadávok budete zodpovedný najmä za nasledovné úlohy:

  1. Spracovanie pohľadávok v podvojnom účtovníctve
  2. Priraďovanie platieb k faktúram a objednávkam, zaúčtovanie platieb na zákaznícke účty
  3. Vystavovanie a odosielanie faktúr, sledovanie a správa faktúr po splatnosti
  4. Správa bankových účtov, príprava platobných príkazov a výkazov pre štátne inštitúcie
  5. Príprava hlásení pre Národnú banku Slovenska, Slovenský štatistický úrad, colný úrad, Eurostat
  6. Kompletizácia dlhodobého majetku
  7. Asistencia pri mesačnej uzávierke, interných a externých auditoch, podpora Finančného manažéra a Hlavného účtovníka

Čo Vám vieme ponúknuť?

  1. Profesionálny rast: Vstúpte do sveta financií s možnosťami neustáleho vzdelávania a kariérneho rozvoja.
  2. Pracovná istota: Pracujte pre stabilnú spoločnosť s dlhodobou perspektívou a silným postavením na trhu.
  3. Inšpiratívne prostredie: Staňte sa súčasťou dynamického a podporujúceho tímu, kde sa cení spolupráca a inovácia.
  4. Významná úloha: Vaša práca bude mať priamy vplyv na finančné zdravie a úspech spoločnosti.
  5. Benefity a odmeny: Užite si atraktívne finančné ohodnotenie, benefity a ocenenie za Vašu prácu.

V spoločnosti CROWN Bevcan Slovakia s.r.o. si vážime oddanosť a úsilie našich zamestnancov.

Ponúkame nasledujúce výhody:

* Skvelý kolektív;
* Veľmi zaujímavá a perspektívna práca v dynamickom prostredí;
* Variabilná zložka mzdy;
* Možnosť preplácania nadčasov;
* Príležitostný home office;
* Vzdelávanie na rozvoj vašich schopností;
* Príplatky za cestovné;
* Dochádzkový bonus za vašu spoľahlivosť;
* Stravný lístok v hodnote 6,00 € pre pohodlné stravovanie;
* Príspevok do 3. piliera nad rámec zákona pre vašu finančnú istotu;
* Cafeteria Benefity pre vaše pohodlie;
* Karta Multisport na zlepšenie vášho zdravia a kondície;
* Zľavy u rôznych partnerov a prevádzok pre vašu spokojnosť;

Ak Vás naša ponuka zaujala a veríte, že spĺňate uvedené požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Pošlite nám váš životopis a radi sa s Vami spojíme. Budeme kontaktovať iba tých kandidátov, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na túto pozíciu. Tešíme sa na vašu odpoveď a možnosť spolupracovať s Vami!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v oblasti ekonómie (stredoškolské s maturitou, bakalárske - 1. alebo 2. stupeň)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Mierne pokročilý
Fakturácia - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Skúsenosť s účtovníctvom pohľadávok
  • Chuť sa učiť nové veci
  • Silné analytické myslenie
  • Pozornosť k detailom
  • Schopnosť pracovať samostatne
  • Flexibilita
  • Znalosť programu Excel

Crown Bevcan Slovakia, s.r.o je popredným výrobcom nápojových plechoviek na Slovensku, so závodom postaveným v roku 2010 v Priemyselnej zóne Kechnec. S výrobnou kapacitou vyše 1,5 miliardy plechoviek ročne patríme medzi najmodernejšie prevádzky.

Crown Holdings, naša americká materská spoločnosť, je jedným z najväčších hráčov v oblasti obalov na svete. So 47 prevádzkami v rôznych krajinách a viac ako 33 000 zamestnancami sme vedúcim producentom baliacich produktov pre spoločnosti na celom svete. Naše čisté tržby vo výške 11,6 miliardy USD nám umožňujú prinášať najlepšie postupy v oblasti kvality a výroby do rastúcich ekonomík v Ázii, východnej Európe, Južnej Amerike, na Strednom východe a severnej Afrike.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4836666  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac