HR Asistent(ka) (zástup počas MD/RD)

CROWN Bevcan Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Kechnec, Kechnec
Termín nástupu
1.6.2024
1 100 EUR/mesiac* Základná mzda: 1 100 EUR/mesiac * Variabilná zložka mzdy: do 110 EUR/mesiac * Dochádzkový bonus: 125 EUR/kvartál * Príspevok na cestovanie: do 70 EUR/mesiac ** Priemerná mesačná mzda s príplatkami: viac ako 1280 EUR brutto **

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Administratívna podpora oddelenia ľudských zdrojov
  • Asistenka riaditeľa závodu
  • Zodpovednosť za došlú a odchádzajúcu korešpondenciu a za zachovanie mlčanlivosti
  • Monitorovanie a archivácia došlej a odchádzajúcej pošty
  • Archivácia dokumentov
  • Organizácia meetingov a konferencií v závode aj mimo závodu
  • Realizácia všetkých potrebných činností súvisiacich so služobnými cestami zamestnancov
  • Administratíva spotreby ochranných pracovných pomôcok, pracovných odevov a obuvi
  • Vytváranie nákupných objednávok v systéme JDE, komunikácia s dodávateľmi a následná kontrola dodania tovarov a služieb
  • Plánovanie a organizovanie stretnutí

* Veľmi zaujímavá a perspektívna práca v dynamickom prostredí
​* Skvelý tím kolegov
​* Dochádzkový bonus za vašu spoľahlivosť
​* Stravný lístok v hodnote 6,00 € pre pohodlné stravovanie
​* Príspevok na teambuilding
​* Odmena za sprostredkovanie nových zamestnancov
​* Cafeteria Benefity pre vaše pohodlie
​* Karta Multisport na zlepšenie vášho zdravia a kondície
​* Firemné akcie
​* Zľavy u rôznych partnerov a prevádzok pre vašu spokojnosť​

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate vyššie uvedené požiadavky, kontaktujte nás prostredníctvom zaslania svojho životopisu.
Ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí budú spĺňať kritériá na pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Humanitné, Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Internet(e-mail, www) - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

  • Minimálne 1 rok praxe na podobnej pozícii.
  • Znalosť HR procesov a legislatívy.
  • Plynulý anglický jazyk.
  • Maďarský jazyk výhodou.
  • Znalosť softvéru Human vítaná.
  • Dobré komunikačné a medziľudské zručnosti.
  • Pozitívny prístup k neustálemu zlepšovaniu.
  • Hard skills: znalosť MS Office.
  • Soft skills: tímová spolupráca, riešenie problémov.

Crown Bevcan Slovakia, s.r.o je popredným výrobcom nápojových plechoviek na Slovensku, so závodom postaveným v roku 2010 v Priemyselnej zóne Kechnec. S výrobnou kapacitou vyše 1,5 miliardy plechoviek ročne patríme medzi najmodernejšie prevádzky.

Crown Holdings, naša americká materská spoločnosť, je jedným z najväčších hráčov v oblasti obalov na svete. So 47 prevádzkami v rôznych krajinách a viac ako 33 000 zamestnancami sme vedúcim producentom baliacich produktov pre spoločnosti na celom svete. Naše čisté tržby vo výške 11,6 miliardy USD nám umožňujú prinášať najlepšie postupy v oblasti kvality a výroby do rastúcich ekonomík v Ázii, východnej Európe, Južnej Amerike, na Strednom východe a severnej Afrike.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alexandra Tamóková
E-mail: poslať životopis
ID: 4486044  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac