Špecialista čistiacej linky plechoviek s priemernou mzdou 1 570 €

CROWN Bevcan Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
ihneď
1 040 EUR/mesiac* Základná mzda: 1 040 EUR/mesiac * Variabilná zložka mzdy: 104 EUR/mesiac * Zmenový príplatok: 358 EUR/mesiac * Dochádzkový bonus: 125 EUR/kvartál * Príspevok na cestovanie: do 70 EUR/mesiac ** Priemerná mesačná mzda: viac ako 1570 EUR brutto **

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme špecialistu čistiacej linky so zameraním na úpravu vody:
- Práca s chemikáliami na čistiacej linke plechoviek (Washer)
- Chemické ošetrenie plechoviek
- Pravidelná údržba strojov
- Zodpovednosť za správne fungovanie čistiacej linky
- Identifikovanie problémov a vykonávanie nápravných opatrení
- Zaznamenávanie technických zásahov a potrebnej dokumentácie a meraní

* Veľmi zaujímavá a perspektívna práca v dynamickom prostredí
* Výhodný zmenový kalendár
* Vzdelávanie na rozvoj vašich schopností
* Príplatky za cestovné
* Dochádzkový bonus za vašu spoľahlivosť
* Stravný lístok v hodnote 9,00 € pre pohodlné stravovanie
* Príspevok do 3. piliera nad rámec zákona pre vašu finančnú istotu
* Príspevok na teambuilding
* Letný bonus vo výške 500 € (len pre zamestnancov po skúšobnej dobe)
* Odmeny pri pracovnom výročí
* Odmena za sprostredkovanie nových zamestnancov
* Cafeteria Benefity pre vaše pohodlie
* Karta Multisport na zlepšenie vášho zdravia a kondície
* Firemné akcie
* Zľavy u rôznych partnerov a prevádzok pre vašu spokojnosť

Ak Vás naša ponuka zaujala a veríte, že spĺňate uvedené požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Pošlite nám váš životopis a radi sa s Vami spojíme. Budeme kontaktovať iba tých kandidátov, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na túto pozíciu. Tešíme sa na vašu odpoveď a možnosť spolupracovať s Vami!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, hutnícke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

1. **Bezpečnosť a technické zručnosti: Stop - Think - Act:** Bezpečnosť seba a ostatných je našou prvou prioritou. Pred každým zásahom s rôznymi typmi strojov a zariadení vo výrobe sa zastavte, premyslite situáciu a až potom konajte. S technickými zručnosťami zabezpečíte, že práca s týmito zariadeniami prebehne bezpečne a spoľahlivo.

2. Technické zručnosti a presnosť: technické zručnosti vám umožnia efektívne pracovať s rôznymi typmi strojov a zariadení vo výrobe. Zameriavame sa na presnosť a pozornosť k detailom pri sledovaní a zaznamenávaní výsledkov, monitorovaní výrobných procesov a vykonávaní údržby.

3. Rýchlosť a efektivita: Schopnosť pracovať rýchlo a efektívne v dynamickom prostredí výroby, kde je dôležitý časový manažment a plnenie produkčných cieľov.

4. Tímová spolupráca: Schopnosť pracovať v tíme a komunikovať s kolegami, aby ste dosiahli spoločné ciele a zabezpečili plynulý chod výrobného procesu.

5. Riešenie problémov: Schopnosť identifikovať problémy vo výrobe a navrhovať riešenia alebo podávať správy nadriadeným, ak je to potrebné.

6. Flexibilita: Schopnosť prispôsobiť sa meniacim sa podmienkam výroby a prijať nové metódy a postupy.

7. Zodpovednosť: Zodpovednosť za vlastnú prácu a za bezpečný a spoľahlivý chod výroby.

8. Skúsenosti s výrobou (výhoda): Skúsenosti s výrobnými procesmi, najmä v pozícii operátorov.

Je dôležité zdôrazniť, že spoločnosť Crown Bevcan Slovakia, s.r.o poskytne školenie pre nových operátorov, a že niektoré z týchto schopností a zručností možno rozvíjať v rámci pracovného prostredia. Dôležité je preukázať nadšenie pre prácu vo výrobe a ochotu naučiť sa nové veci.

Crown Bevcan Slovakia, s.r.o je popredným výrobcom nápojových plechoviek na Slovensku, so závodom postaveným v roku 2010 v Priemyselnej zóne Kechnec. S výrobnou kapacitou vyše 1,5 miliardy plechoviek ročne patríme medzi najmodernejšie prevádzky.

Crown Holdings, naša americká materská spoločnosť, je jedným z najväčších hráčov v oblasti obalov na svete. So 47 prevádzkami v rôznych krajinách a viac ako 33 000 zamestnancami sme vedúcim producentom baliacich produktov pre spoločnosti na celom svete. Naše čisté tržby vo výške 11,6 miliardy USD nám umožňujú prinášať najlepšie postupy v oblasti kvality a výroby do rastúcich ekonomík v Ázii, východnej Európe, Južnej Amerike, na Strednom východe a severnej Afrike.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4059271  Dátum zverejnenia: 19.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 040 EUR/mesiac