Mechanik vo výrobe

CROWN Bevcan Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
710 EUR/mesiaczmenový príplatok, variabilná zložka mzdy, dochádzkový bonus, príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha, údržba, opravy strojov, nastavovanie strojov
- Monitorovanie výrobnej linky a zaznamenávanie výsledkov
- Kontrola foriem na odhalenie prípadného poškodenia alebo ich slabej kvality
- Pravidelné čistenie strojov a pracovného miesta
- V prípade požiadavky obsluha stroja v oblasti paletizéra
- Udržiavať a zabezpečovať dodávanie súčiastok, kontrolovať poškodenia a závady súčiastok,
kontrolovať kvalitu súčiastok
- Pomáhať pri preventívnych údržbách podľa kontrolného zoznamu
- Zabezpečiť pravidelné vizuálne kontroly
- Zaznamenávať výsledky kontrol a analyzovať údaje z meracích zariadení

- Atraktívny zmenový kalendár
- Variabilná zložka mzdy
- Zmenový príplatok
- Stravný lístok v hodnote 6.00,-EUR/ 12-hodinová zmena
- Kompenzácia cestovných nákladov
- Dochádzkový bonus
- Príspevok do 3.piliera nad rámec Zákona
- 13. plat ( po 24 mesiacoch)
- Možnosť preplácania nadčasov
- Možnosť jazykového vzdelávania
- Príspevok na teambuilding
- Vianočné darčekové poukážky
- Karta Multisport
- Cafeteria Benefity
- Zamestnanecké zľavy u našich partnerov

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate vyššie uvedené požiadavky, kontaktujte nás prostredníctvom zaslania svojho životopisu. Ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí budú spĺňať kritériá na pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2021 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax vo výrobe na pozícii mechanik
- znalosť anglického jazyka výhodou
- ochota pracovať na nadčas

Spoločnosť Crown Bevcan Slovakia, s.r.o postavila svoj prvý závod na výrobu nápojových plechoviek na Slovensku v Priemyselnej zóne Kechnec, v roku 2010. S výrobnou kapacitou vyše 2 miliardy plechoviek ročne je závod jedným z najmodernejších.

Crown Holdings je americkou korporáciou a patrí ku jednej z najväčších spoločností v oblasti obalov na svete.
Skupina Crown Holdings je vedúcim producentom baliacich produktov pre spoločnosti na celom svete. Vyrába široké portfólio kovových obalov pre potraviny, pochutiny, produkty osobnej a domácej starostlivosti, ako aj priemyselné produkty a kovové uzávery. Koncern prevádzkuje vyše 140 závodov v 42 krajinách sveta, kde zamestnáva viac ako 20-tisíc ľudí.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kechnec 293
044 58 Kechnec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michal Kondrot
E-mail: poslať životopis
ID: 3295094  Dátum zverejnenia: 17.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 710 EUR/mesiac