Účtovník - finančné oddelenie

CROWN Bevcan Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Kechnec 293, 044 58 Kechnec, Košický kraj, Košice
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kandidáta na pozíciu Účtovník - finančné oddelenie, ktorý bude zodpovedný za:

• Vykonávanie účtovných zápisov v účtovných knihách, oblasť pohľadávok
• Vystavovanie faktúr pre zákazníkov na základe interných požiadaviek (je prvým kontaktom pre SSC v Paríži)
• Komunikácia a riešenie platieb so zákazníkmi na dennej báze
• Spravovanie bankových účtov a príprava platobných príkazov
• Príprava hlásení pre Národnú banku Slovenska, Slovenský štatistický úrad, colný úrad, Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny a ďalšie úrady
• Spracovanie podkladov pre daňové priznania (Daň z príjmu PO a DPH) a dodržiavať termíny na ich vypracovania
• Kompletizácia celého dlhodobého majetku
• Spolupráca pri interných a externých auditoch
• Príprava mesačnej uzávierky a reportingu
• Poskytnutie plnej pomoci Finančnému manažérovi a Hlavnému účtovníkovi

Ponúkame atraktívnu a zodpovednú prácu v profesionálnom kolektíve, adekvátne finančné ohodnotenie a balík benefitov.

V prípade záujmu posielajte CV a motivačný list v slovenskom i anglickom jazyku.

Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú podmienky výberového konania.
Pozícia je obsadzovaná na zastupovanie počas rodičovskej dovolenky s možnosťou predĺženia pracovného pomeru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2017 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Vysokoškolské vzdelanie alebo stredoškolské vzdelanie v odbore podnikovej ekonomiky.
• minimálne 2-ročné skúsenosti na podobnej pozícii
• znalosť slovenských účtovných štandardov podmienkou
• znalosť USGAAP je výhodou
• orientácia na detail a zodpovedný prístup
• tímový hráč
• Microsoft Excel – pokročilý
• anglický jazyk – pokročilý slovom aj písmom

Spoločnosť Crown Bevcan Slovakia, s.r.o postavila svoj prvý závod na výrobu nápojových plechoviek na Slovensku v Priemyselnej zóne Kechnec, v roku 2009. S výrobnou kapacitou vyše 1,5 miliardy plechoviek ročne je závod jedným z najmodernejších.

Crown Holdings je americkou korporáciou a patrí ku jednej z najväčších spoločností v oblasti obalov na svete.
Skupina Crown Holdings je vedúcim producentom baliacich produktov pre spoločnosti na celom svete. Vyrába široké portfólio kovových obalov pre potraviny, pochutiny, produkty osobnej a domácej starostlivosti, ako aj priemyselné produkty a kovové uzávery. Koncern prevádzkuje vyše 140 závodov v 42 krajinách sveta, kde zamestnáva viac ako 20-tisíc ľudí.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kechnec 293
044 58 Kechnec
ID: 3256490   Dátum zverejnenia: 29.11.2017