Účtovník - finančné oddelenie

CROWN Bevcan Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700,-€ / mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kandidáta na pozíciu Účtovník - finančné oddelenie, ktorý bude zodpovedný za:
Vykonávanie účtovných zápisov v účtovných knihách

• Vystavovanie faktúr pre zákazníkov na základe interných požiadaviek
• Komunikácia so zákazníkmi
• Spravovanie bankových účtov a príprava platobných príkazov
• Majetok
• Účtovanie dodávateľských faktúr
• Podpora pri mesačnej uzávierke a reportingu

Ponúkame atraktívnu a zodpovednú prácu v profesionálnom kolektíve, adekvátne finančné ohodnotenie a balík benefitov.

V prípade záujmu posielajte CV a motivačný list v slovenskom i anglickom jazyku.

Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú podmienky výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vysokoškolské vzdelanie alebo stredoškolské vzdelanie v odbore podnikovej ekonomiky.
• minimálne 2-ročné skúsenosti na podobnej pozícii
• znalosť slovenských účtovných štandardov podmienkou
• znalosť USGAAP je výhodou
• orientácia na detail a zodpovedný prístup
• tímový hráč
• Microsoft Excel – pokročilý
• anglický jazyk – stredne pokročilý

Spoločnosť Crown Bevcan Slovakia, s.r.o postavila svoj prvý závod na výrobu nápojových plechoviek na Slovensku v Priemyselnej zóne Kechnec, v roku 2009. S výrobnou kapacitou vyše 1,5 miliardy plechoviek ročne je závod jedným z najmodernejších.

Crown Holdings je americkou korporáciou a patrí ku jednej z najväčších spoločností v oblasti obalov na svete.
Skupina Crown Holdings je vedúcim producentom baliacich produktov pre spoločnosti na celom svete. Vyrába široké portfólio kovových obalov pre potraviny, pochutiny, produkty osobnej a domácej starostlivosti, ako aj priemyselné produkty a kovové uzávery. Koncern prevádzkuje vyše 140 závodov v 42 krajinách sveta, kde zamestnáva viac ako 20-tisíc ľudí.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kechnec 293
044 58 Kechnec
ID: 3256490   Dátum zverejnenia: 30.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700,-€ / mesačne