Operátor vo výrobe (sezónna výpomoc na dobu určitú)

CROWN Bevcan Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha, údržba, opravy strojov, nastavovanie strojov
- Monitorovanie výrobnej linky a zaznamenávanie výsledkov
- Kontrola foriem na odhalenie prípadného poškodenia alebo ich slabej
kvality
- Pravidelné čistenie strojov a pracovného miesta
- V prípade požiadavky obsluha stroja v oblasti paletizéra
- Udržiavať a zabezpečovať dodávanie súčiastok, kontrolovať
poškodenia a závady súčiastok, kontrolovať kvalitu súčiastok
- Pomáhať pri preventívnych údržbách podľa kontrolného zoznamu
- Zabezpečiť pravidelné vizuálne kontroly
- Zaznamenávať výsledky kontrol a analyzovať údaje z meracích
zariadení

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 660,-EUR + zmenový príplatok + variabilná zložka a ostatné príplatky v zmysle Zákonníka práce

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- vzdelávací program
- príplatky za cestovné
- iné sociálne benefity
- veľmi zaujímavá a perspektívna práca v dynamickom prostredí

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate vyššie uvedené požiadavky, kontaktujte nás prostredníctvom zaslania svojho CV a motivačného listu. Budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax vo výrobe na pozícii mechanik
- znalosť anglického jazyka výhodou
- ochota pracovať na nadčas

Spoločnosť Crown Bevcan Slovakia, s.r.o postavila svoj prvý závod na výrobu nápojových plechoviek na Slovensku v Priemyselnej zóne Kechnec, v roku 2009. S výrobnou kapacitou vyše 1,5 miliardy plechoviek ročne je závod jedným z najmodernejších.

Crown Holdings je americkou korporáciou a patrí ku jednej z najväčších spoločností v oblasti obalov na svete.
Skupina Crown Holdings je vedúcim producentom baliacich produktov pre spoločnosti na celom svete. Vyrába široké portfólio kovových obalov pre potraviny, pochutiny, produkty osobnej a domácej starostlivosti, ako aj priemyselné produkty a kovové uzávery. Koncern prevádzkuje vyše 140 závodov v 42 krajinách sveta, kde zamestnáva viac ako 20-tisíc ľudí.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kechnec 293
044 58 Kechnec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michal Kondrot
Tel.: +421556810702
E-mail: poslať životopis
ID: 3097652   Dátum zverejnenia: 15.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 660,-EUR + zmenový príplatok + variabilná zložka a ostatné príplatky v zmysle Zákonníka práce