Vodič vysokozdvižného vozíka (zastupovanie počas RD)

CROWN Bevcan Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
01.03.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 800,-EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zmluva na dobu určitú počas zastupovania rodičovskej dovolenky (6 mesiacov)
• Nakládka, vykládka a premiestňovanie
- všetkého tovaru,
- materiálu,
- náhradných dielov,
- strojných zariadení v špecifikovaných miestach prevádzky.
• Zásobovanie produkcie a dodatočných oddelení potrebným
materiálom
• Skladanie produktov do výšky štyroch paliet (12m)
• Vykonávanie všetkých prác, pre ktoré je potrebné použitie
vysokozdvižného vozíka.

- Práca v medzinárodnej, dynamickej spoločnosti
- Kompenzácia cestovných nákladov
- Stravné lístky v hodnote 3.70,-EUR
- Zmenový príplatok
- Možnosť jazykového vzdelávania

V prípade, že Vás ponuka zaujala, pošlite nám, prosím, svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Nezasielajte nám, prosím, Vašu fotografiu, ani informácie o zdravotnom stave.
Vopred ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí prejavili záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor..

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.3.2019 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- 2-3 ročné pracovné skúsenosti v pracovnej pozícii: vodič
vysokozdvižného vozíka
- platný preukaz na V. vozík je podmienkou
- práca s ručnými scanermi
- znalosť maďarského, poľského, anglického jazyka je vítaná
- zodpovedný, spoľahlivý, ochotný pracovať na nadčas

Spoločnosť Crown Bevcan Slovakia, s.r.o postavila svoj prvý závod na výrobu nápojových plechoviek na Slovensku v Priemyselnej zóne Kechnec, v roku 2009. S výrobnou kapacitou vyše 1,5 miliardy plechoviek ročne je závod jedným z najmodernejších.

Crown Holdings je americkou korporáciou a patrí ku jednej z najväčších spoločností v oblasti obalov na svete.
Skupina Crown Holdings je vedúcim producentom baliacich produktov pre spoločnosti na celom svete. Vyrába široké portfólio kovových obalov pre potraviny, pochutiny, produkty osobnej a domácej starostlivosti, ako aj priemyselné produkty a kovové uzávery. Koncern prevádzkuje vyše 140 závodov v 42 krajinách sveta, kde zamestnáva viac ako 20-tisíc ľudí.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kechnec 293
044 58 Kechnec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michal Kondrot
Tel.: +421556810702
E-mail: poslať životopis
ID: 1977336   Dátum zverejnenia: 8.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800,-EUR brutto