4 - 5 EUR/hod.

Office manager

Crowe Advartis Accounting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• preberanie pošty, kompletná evidencia prijatej a odoslanej pošty,faktúr, komunikácia s kuriérmi a odosielanie kuriérskych zásielok
• zodpovednosť za odoslanú poštu, chodenie na poštu
• príprava pracovných miest – zabezpečenie vstupných formulárov pre nových zamestnancov
• správa vstupných kariet
• komunikácia s inštitúciami a úradmi
• komunikácia s IT firmou ohľadom podpory
• administratívne práce (scanovanie, kopírovanie), správa zmlúv pre všetky oddelenia
• objednávanie kancelárskych potrieb, tonerov, drogérie, kávy ..
• spracovanie pracovných ciest zamestnancov a manažérov, vrátane vytvárania výkazov na preplácanie.
• spracovanie mesačnej dochádzky zamestnancov, distribúcia stravných lístkov
• vyhľadávanie hotelov, booking leteniek, taxi a iných záležitostí týkajúcich sa návštev zo zahraničia a taktiež podpora našich zamestnancov (booking hotelov, doprava ku klientom ,atď) na služobných cestách.
• a iné , podľa potrieb nadriadeného..

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

dohodou

• Práca v medzinárodnom prostredí pre zahraničných klientov a pre spoločnosť patriacu k poprednej svetovej sieti poradenských spoločností
• Veľmi dobrá pracovná atmosféra a dynamický tím mladých ľudí

• Priestor na sebarealizáciu

Odpovieme uchádzačom, ktorí budú spĺňať naše požiadavky. Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2019 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- organizačné a komunikačné schopnosti
- samostatnosť
- zodpovednosť
- tímový hráč
- lojalita a priateľská povaha

Spoločnosť Crowe Advartis Accounting s. r. o. je nezávislým členom skupiny Crowe Global.

V rámci územia Slovenskej republiky je Crowe Advartis Accounting s.r.o. jednou z popredných audítorských, účtovných a poradenských spoločností. Naše dobré meno a povesť sú založené na tom, že svojim klientom poskytujeme kvalitné služby na vysokej úrovni. Spojenie medzinárodných skúseností so znalosťami miestnych všeobecne záväzných právnych predpisov nám umožňuje pomôcť našim klientom ľahšie porozumieť miestne účtovné predpisy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Karadžičova 16
821 08 Bratislava
ID: 2993693   Dátum zverejnenia: 11.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou