Office manager

Crowdberry a.s.

Miesto práce
UNIQ Staromestská, Staromestská 3, Bratislava
Termín nástupu
asap
1 400 EUR/mesiac+ ročný bonus. Základný plat bude stanovený podľa tvojich predchádzajúcich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vitaj v Crowdberry, skvelom tíme, kde sa otvárajú dvere príležitostiam!

Sme rýchle rastúca investičná firma, ktorá umožňuje súkromným investorom investovať do inovatívnych firiem a nehnuteľností, spoluvlastniť ich a byť tak súčasťou ich úspešného príbehu. GymBeam, Footshop, MultiplexDX, Boataround, Isadore Apparel je len niekoľko príkladov úspešných slovenských spoločností v našom investičnom portfóliu, ktoré si získali dôveru 8000 registrovaných súkromných investorov.

V Bratislave hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu OFFICE MANAGER/KA, ktorý/á sa od prvého dňa stane dôležitým členom/kou nášho tímu. Budeš mať na starosti chod kancelárie, komunikovať s investormi a externými dodavateľmi, taktiež podporovať tím a manažment v každodenných operatívnych činnostiach.

Ak hľadáš dynamické prostredie plné nových výziev, kde sa každý deň niečo nové deje a naučíš, pridaj sa k nám a buď tvorcom svojej kariéry.

Popis zodpovedností :

  • Byť hlavný kontakt pre manažment tím, zamestnancov a externé strany v otázkach office administratívy
  • Riadenie chodu kancelárie, vrátane agendy IT vybavenia (mobily, notebook)
  • Komunikácia so správou budovy a úradmi (notári, banky, obchodníci s cennými papiermi)
  • Komunikácia s investormi (klientmi), prijímanie návštev
  • Poskytovanie podpory pri účtovníctve, nákupe, služobných cestách, spravovanie prijatej korešpondencie
  • Podpora investičného a právneho tímu pri príprave a vypĺňaní investičnej dokumentácie (po dôkladnom zaučení)
  • Práca s interným CRM systémom (ZOHO)
  • Zastrešenie všetkých ostatných administratívnych úloh (skanovanie, atď.)

Naše požiadavky :

  • Vyššie vzdelanie alebo vysokoškolský titul
  • 1-2 roky predchádzajúcej praxe na obdobnej pozícii, najlepšie v korporátnej štruktúre, banke, advokátskej kancelárii
  • Dobrá znalosť angličtiny (B2 úroveň)
  • Dobrá znalosť balíka MS Office
  • Predchádzajúce skúsenosti s interným CRM systémom sú vítané, ale nie podmienkou

  • Moderné kancelárske priestory v centre Bratislavy
  • Neformálne pracovné prostredie
  • Finančný príspevok na stravovanie vo výške 5,85 EUR/deň
  • 5 dní sick days
  • Notebook, mobil
  • Ročný výkonnostný bonus
  • Možnosť kariérneho rastu v rámci tímu
  • Pohyb v prostredí najinovatívnejších spoločností na Slovensku a v Českej republike
  • Medzinárodne skúsený mladý a dynamický tím v plochej organizačnej štruktúre
  • Intelektuálne intenzívna, ale zábavná práca :)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva

Počet rokov praxe

2

• Silné organizačné, komunikačné schopnosti, perfektný zmysel pre detail

• Schopnosť zvládnuť viacero úloh naraz a flexibilne riešiť ad hoc úlohy

• Veľmi dobrý časový manažment a schopnosť určovať si priority

Skupina Crowdberry www.crowdberry.eu predstavuje moderný investičný ekosystém. Spája súkromný a inštitucionálny kapitál poskytujúci alternatívne nástroje financovania rastu českých a slovenských spoločností a nehnuteľností.

Od svojho vzniku v roku 2015 Crowdberry zafinancovalo viac ako 60 firiem a realitných projektov v celkovom objeme cez 100 miliónov eur. Skupinu tvorí investičná platforma www.crowdberry.eu, kde môžu investori priamo investovať do nimi vybraných príležitostí a rozhodujú o ich zafinancovaní. Súčasťou je aj realitný fond kvalifikovaných investorov CB Property Investors vytvárajúci zmiešané portfólio nehnuteľností s vysokým potenciálom zhodnotenia; ako aj investičné fondy zamerané na podporu mladých slovenských firiem (startupov) v správe CB Investment Management a prostredníctvom CB Espri na podporu podnikov a neziskových organizácií s pozitívny spoločenským vplyvom.

www.crowdberry.eu
www.cbim.sk
www.cbpropertyinvestors.eu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4785798  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac