Predavač-skladník

CROW-TECH TOOLS SE

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiacZákladný plat plus prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia: Predavač-skladník

Na tejto pozícii budete zodpovední za:

  • Preberanie tovaru a jeho skladovanie
  • Vydávanie tovaru z predajne
  • Komunikáciu so zákazníkmi a poskytovanie poradenstva

Okrem toho budete tímovým hráčom a pomôžete s:

  • Udržiavaním čistoty a poriadku v predajni
  • Prípravou a usporiadaním tovaru v predajni

Typický deň na tejto pozícii bude zahŕňať:

  • Preberanie nového tovaru a jeho označovanie
  • Vykladanie tovaru na predajnú plochu
  • Vydávanie tovaru z predajne a jeho balenie
  • Udržiavanie čistoty a poriadku v predajni

Pracovná doba pre túto pozíciu je typicky 8 hodín denne.

  • Práca v mladom kolektíve.
  • Možnosť profesionálneho rastu a rozvoja.
  • Zamestnanecké benefity vrátane stravného lístka a firemných akcií.
  • Moderné pracovné prostredie vybavené najnovšími technológiami.
  • Možnosť získať skúsenosti v oblasti predaja a skladového hospodárstva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word,Excel,Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Flexibilita v pracovnom čase
  • Chuť do práce a iniciatíva
  • Príjemné vystupovanie v komunikácii s klientmi
  • Minimálne stredoškolské vzdelanie
  • Prax v obchode alebo v sklade výhodou
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť

Predajňa náradia železiarstvo

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ludovit Varju
Tel.: +421905775358
E-mail: poslať životopis
ID: 4830926  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac