Poradíme Vám?
Reagujte bez životopisu

Ponúkame 8 - 11 EUR/hod pre pracovníkov montážnej linky v Lozorne + bonus

CROUSSE s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 11 EUR/hod.BONUS až 400,-EUR za odporučenie nového pracovníka!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných pracovníkov montážnej linky. Neváhaj nás kontaktovať, kým pre teba máme voľné miesto!

Čo bude tvojou náplňou práce?
- práca priamo vo výrobe
- montáž čiastkových komponentov do finálneho produktu
- zodpovednosť za kvalitu a správnu funkčnosť produktu

Čo ti vieme za tvoju prácu ponúknuť?

- u nás získate stabilný a motivujúci príjem pri voľnej živnosti od 8 EUR/hod do 11 EUR/hod
- BONUS až 400,- EUR za odporučenie nového pracovníka
- možnosť práce nadčas
- príplatky za prácu počas víkendov a sviatkov
- náš koordinátor Vám bude nepretržite k dispozícii
- možnosť kariérneho postupu na tímlídra prip. vedúceho zmeny
- POSKYTUJEME ZÁLOHY (možnosť žiadať o zálohu 1x týždenne)
- práca na 3 zmeny
- práca pre mužov aj ženy
- v prípade potreby Vám vieme zabezpečiť DOPRAVU.

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu prosím kontaktujte našu koordinátorku na telefónnom čísle: 0905 938 321, prípadne prostredníctvom mailu: [email protected]

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- dochvíľnosť
- ochota pracovať na zmeny
- chuť pracovať
- prax je výhodou, nie podmienkou

CROUSSE s.r.o. je spoločnosť poskytujúca služby prevažne pre automobilový priemysel. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 40 pracovníkov vo výrobe pre našich partnerov.

Budyšínska, 36
831 02 Bratislava

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4178977  Dátum zverejnenia: 9.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.