Obchodník v segmente Tlač

Cromwell a. s.

Miesto práce
Lamačská cesta, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 500 EUR/mesiac1200 EUR + prémie 25% (po zapracovaní do 50%)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Ťa! Ak máš záujem pracovať pre najväčšieho súkromného tlačového a poštového operátora na Slovensku, získať skúsenosti v oblasti polygrafie, baví ťa komunikácia s klientmi a dodávateľmi, si spoľahlivý, pracovitý a si tímový hráč, zareaguj prosím na našu ponuku.

• spolupráca a komunikácia s našimi klientmi a dodávateľmi
• príprava cenových kalkulácií
• podpora sales managera
• vystavovanie a plnenie objednávok klienta
• interná komunikácia v rámci výroby
• administrácia súvisiaca s realizáciou zákaziek

• motivačné osobné mzdové ohodnotenie
• ďalšie benefity budú predmetom dohody na osobnom pohovore
• práca v stabilnej, renomovanej spoločnosti so silným menom a postavením na trhu
• sociálny program
• zaškolenie a postupný nábeh do pracovného procesu
• práca so zaujímavými a jedinečnými technológiami v EU
• stravné poskytované nad rámec zákonných povinností zamestnávateľa
• rekreačný príspevok v súlade s aktuálne platnou legislatívou
• teambuildingové aktivity pre zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Životopisy prosíme zasielať mailom na [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• chuť a záujem učiť sa nové veci
• tímový hráč
• zodpovednosť
• spoľahlivosť
• dôslednosť
• slušné vystupovanie

Cromwell a.s.

Sme jedným z najmodernejších tlačiarensko - distribučných centier v strednej Európe a jediným uceleným poskytovateľom printových, doručovacích a direct marketingových služieb.

Na trhu poštových služieb zastávame pozíciu lídra v oblasti technológií a inovácií. V súčasnosti sme najväčším alternatívnym poštovým operátorom registrovaným na Poštovom regulačnom úrade, s najrozsiahlejším distribučným pokrytím a najmodernejšími tlačovými technológiami.

Sme slovenská spoločnosť poskytujúca nasledovné služby:
- Hybridná pošta, adresné a neadresné doručovanie zásielok do schránok na celom území Slovenska
- Personalizovaná tlač transakčných a transpromo dokumentov
- Paper-wrapping (obálkovanie) a fóliovanie
- Kompletný outsourcing spracovania dokumentov
- Dataprocesing & datalayouting, Datamining

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4358804  Dátum zverejnenia: 20.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac