Dátový operátor

Cromwell a. s.

Miesto práce
Lamačská cesta 22, 841 03 Bratislava
Termín nástupu
dohodou
930 - 1 000 EUR/mesiac750EUR + prémie 25% = 930EUR, + zakotvené ZVÝŠENIE mzdy po skúšobnej dobe na 1000EUR ( 800EUR + 25%)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* príprava dát v PrintAppe (interný softvér)
* dodržiavanie harmonogramov a SLA
* komunikácia s výrobou a zosúladenie termínov pre výrobu
* príprava a kontrola grafickych podkladov + Color management

* zmluva na DOBU NEURČITÚ s možnosťou dlhodobého zamestnania
* mladý kolektív
* homeoffice
* osobné mzdové ohodnotenie
* sociálny program (príspevok pri uzavretí manželstva, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok na kultúrne podujatie, posilňovňu a iné, odmena pri pracovných jubileách)
* rekreačný príspevok v súlade s aktuálne platnou legislatívou
* stravné lístky hradené zamestnávateľom nad minimálne sadzby (zamestnanec platí iba 1euro z hodnoty gastrolístka)
* teambuildingové aktivity pre zamestnancov (vianočný večierok, športový deň v letných mesiacoch, firemné raňajky, divadlo, ...)

Ponúkame Vám prácu v stabilnej, renomovanej spoločnosti so silným menom a postavením na trhu, prácu so zaujímavými a jedinečnými technológiami v EU.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosíme zasielať mailom na [email protected]

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

logické myslenie
iniciatíva a flexibilita
precíznosť (presnosť), pozornosť
časová flexibilita

Cromwell a.s.

Sme jedným z najmodernejších tlačiarensko - distribučných centier v strednej Európe a jediným uceleným poskytovateľom printových, doručovacích a direct marketingových služieb.

Na trhu poštových služieb zastávame pozíciu lídra v oblasti technológií a inovácií. V súčasnosti sme najväčším alternatívnym poštovým operátorom registrovaným na Poštovom regulačnom úrade, s najrozsiahlejším distribučným pokrytím a najmodernejšími tlačovými technológiami.

Sme slovenská spoločnosť poskytujúca nasledovné služby:
- Hybridná pošta, adresné a neadresné doručovanie zásielok do schránok na celom území Slovenska
- Personalizovaná tlač transakčných a transpromo dokumentov
- Paper-wrapping (obálkovanie) a fóliovanie
- Kompletný outsourcing spracovania dokumentov
- Dataprocesing & datalayouting, Datamining

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3703467  Dátum zverejnenia: 8.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 930 - 1 000 EUR/mesiac750EUR + prémie 25% = 930EUR, + zakotvené ZVÝŠENIE mzdy po skúšobnej dobe na 1000EUR ( 800EUR + 25%)