Personalista

Cromwell a. s.

Miesto práce
Lamač, Bratislava
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750EUR + 25% prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* komplexné spracovanie personálnej agendy - spracovanie dochádzky, spracovanie stravných lístkov do výplat a ich následné objednávanie na ďalší mesiac;
* administrácia pracovného pomeru v súlade so Zákonníkom práce - príprava pracovných zmlúv, dodatkov, dohôd mimo pracovného pomeru, ukončení prac.pomeru a inej dokumentácie súvisiacej so vznikom, zánikom a zmenou pracovnoprávneho vzťahu;
* archivácia kompletných osobných spisov zamestnancov;
* evidencia personálnych a mzdových údajov nových zamestnancov v mzdovom softvéri Human potrebných k výpočtu mzdy ( + práca v ďalších interných mzdových systémoch v prípade potreby);
* komunikácia s príslušnými úradmi pri prihlasovaní a odhlasovaní zamestnancov - zdravotné poisťovne, sociálna poisťovňa;
* vystavovanie potvrdení (úrad práce, pre zamestnancov, ...);
* organizovanie školení BOZP zamestnancov, archivácia dokumentov;
* vyhľadávanie a organizácia náborového procesu nových zamestnancov - inzercia voľných pracovných miest, realizácia výberových konaní, výber vhodných uchádzačov;
* spolupráca s úradmi práce, personálnymi agentúrami, školami za účelom vyhľadania a oslovenia vhodných kandidátov;
* aktualizácia organigramu spoločnosti v pravidelných intervaloch;
* aktívny vodič.

* nástupný plat 930EUR
* zmluva na DOBU NEURČITÚ s možnosťou dlhodobého zamestnania
* osobné mzdové ohodnotenie
* sociálny program (príspevok pri uzavretí manželstva, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok na kultúrne podujatie, posilňovňu a iné, odmena pri pracovných jubileách)
* stravné lístky hradené zamestnávateľom nad minimálne sadzby (zamestnanec platí iba 1euro z hodnoty gastrolístka)
* teambuildingové aktivity pre zamestnancov (vianočný večierok, športový deň v letných mesiacoch, firemné raňajky, divadlo)
* práca v stabilnej, renomovanej spoločnosti so silným menom a postavením na trhu.

Ponúkame Vám prácu v stabilnej, renomovanej spoločnosti so silným menom a postavením na trhu, prácu so zaujímavými a jedinečnými technológiami v EU.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosíme zasielať mailom.
Vopred ďakujeme všetkým, ktorí prejavia záujem, avšak z časových dôvodov budeme kontaktovať len vybraných kandidátov, ktorí budú spĺňať základné požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Personalistika - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Human - základy

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť
- diskrétnosť
- logické a samostatné myslenie
- schopnosť a chuť učiť sa
- zodpovednosť, flexibilita
- bezúhonnosť

Cromwell a.s.

Sme jedným z najmodernejších tlačiarensko - distribučných centier v strednej Európe a jediným uceleným poskytovateľom printových, doručovacích a direct marketingových služieb.

Na trhu poštových služieb zastávame pozíciu lídra v oblasti technológií a inovácií. V súčasnosti sme najväčším alternatívnym poštovým operátorom registrovaným na Poštovom regulačnom úrade, s najrozsiahlejším distribučným pokrytím a najmodernejšími tlačovými technológiami.

Sme slovenská spoločnosť poskytujúca nasledovné služby:
- Hybridná pošta, adresné a neadresné doručovanie zásielok do schránok na celom území Slovenska
- Personalizovaná tlač transakčných a transpromo dokumentov
- Paper-wrapping (obálkovanie) a fóliovanie
- Kompletný outsourcing spracovania dokumentov
- Dataprocesing & datalayouting, Datamining

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Lamacska cesta 22
841 03 Bratislava

Kontakt

ID: 3417083   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750EUR + 25% prémie