Roznášač/Doručovateľ reklamných materiálov

Cromwell a. s.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom, Prievidza, Trenčín
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- doručovanie reklamných letákov do schránok domácností
- práce je vhodná aj pre dôchodcov, študentov, ženy na materskej, popri zamestnaní,......
- práca v teréne, v lokalite Prievidza/ Nováky, Trenčín, Nové Mesto nad Váhom
- práca je na dohodu o pracovnej činnosti

- letáky dovezieme až k Vám domov
- práca v pravidelných termínoch (1-2x / týždenne)
- čas na prácu počas dňa si zadeľujete sami
- pracujete v mieste bydliska - žiadne náklady na dopravu
- práca v stabilnej, renomovanej spoločnosti so silným menom a postavením na trhu

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:
pobocka.trencin@cromwell.sk
+421 918 348 125

Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Bydlisko v danej lokalite
Časová flexibilita
Zodpovednosť
Komunikatívnosť

Cromwell a.s.

Sme jedným z najmodernejších tlačiarensko - distribučných centier v strednej Európe a jediným uceleným poskytovateľom printových, doručovacích a direct marketingových služieb.

Na trhu poštových služieb zastávame pozíciu lídra v oblasti technológií a inovácií. V súčasnosti sme najväčším alternatívnym poštovým operátorom registrovaným na Poštovom regulačnom úrade, s najrozsiahlejším distribučným pokrytím a najmodernejšími tlačovými technológiami.

Sme slovenská spoločnosť poskytujúca nasledovné služby:
- Hybridná pošta, adresné a neadresné doručovanie zásielok do schránok na celom území Slovenska
- Personalizovaná tlač transakčných a transpromo dokumentov
- Paper-wrapping (obálkovanie) a fóliovanie
- Kompletný outsourcing spracovania dokumentov
- Dataprocesing & datalayouting, Datamining

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Lamacska cesta 22
841 03 Bratislava
ID: 3212337   Dátum zverejnenia: 11.10.2017