1 100 - 1 500 EUR

Zmenový majster

Cromwell a. s.

Miesto práce
Lamačská cesta 22, 841 03 Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a organizovanie polygrafickej výroby podľa pokynov nadriadeného
- rozdeľovanie pracovných povinností, tak aby bola zabezpečená plynulá prevádzka výroby
- kontrola práce a výkonnosti zamestnancov
- hodnotenie práce a výkonnosti zamestnancov
- kontrola kvality a presného množstva všetkých vstupných a výstupných materiálov
- kontrola technického stavu zariadení na zverenom úseku
- vedenie potrebnej dokumentácie k riadeniu výroby

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 900 EUR + osobné ohodnotenie 25% + príplatky

- zmluva na dobu NEURČITÚ s možnosťou dlhodobého zamestnania
- po vzájomnej dohode možné zabezpečenie UBYTOVANIA na náklady zamestnávateľa
- osobné mzdové ohodnotenie
- sociálny program (príspevok pri uzavretí manželstva, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok na kultúrne podujatie, posilňovňu a iné, odmena pri odpracovaných jubileách)
- teplá strava v stravovacom zariadení zamestnávateľa
- stravné lístky hradené zamestnávateľom nad minimálne limity
- rekreačný príspevok v súlade s aktuálne platnou legislatívou
- teambuildingové aktivity pre zamestnancov (vianočný večierok, športový deň v letných mesiacoch, firemné raňajky)
- ľahko dostupná lokalita priamo pri ŽST Lamač
- ponúkame Vám prácu v stabilnej, renomovanej spoločnosti so silným menom a postavením na trhu, prácu so zaujímavými a jedinečnými technológiami v EU.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosíme zasielať emailom na [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich uvedené kritériá, z časových dôvodov však nie je možné odpovedať všetkým kandidátom.
Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2019 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

, technické, strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- manažérske a organizačné schopnosti
- zodpovednosť, dochvíľnosť, samostatnosť
- čistý register trestov
- skúsenosti s riadením kolektívu minimálne 5 osôb
- technická zdatnosť, manuálna zručnosť
- VÝHODOU strojárske alebo technické vzdelanie
- práca v zmennej prevádzke vrátane víkendov (práca systémom tzv. krátky a dlhý týždeň, aj nočné zmeny)

Cromwell a.s.

Sme jedným z najmodernejších tlačiarensko - distribučných centier v strednej Európe a jediným uceleným poskytovateľom printových, doručovacích a direct marketingových služieb.

Na trhu poštových služieb zastávame pozíciu lídra v oblasti technológií a inovácií. V súčasnosti sme najväčším alternatívnym poštovým operátorom registrovaným na Poštovom regulačnom úrade, s najrozsiahlejším distribučným pokrytím a najmodernejšími tlačovými technológiami.

Sme slovenská spoločnosť poskytujúca nasledovné služby:
- Hybridná pošta, adresné a neadresné doručovanie zásielok do schránok na celom území Slovenska
- Personalizovaná tlač transakčných a transpromo dokumentov
- Paper-wrapping (obálkovanie) a fóliovanie
- Kompletný outsourcing spracovania dokumentov
- Dataprocesing & datalayouting, Datamining

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Lamačská cesta 22
841 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Kojšová
Tel.: +421269203243
E-mail: poslať životopis
ID: 1222969   Dátum zverejnenia: 15.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900 EUR + osobné ohodnotenie 25% + príplatky