Vedúci smeny – super mzda a náborový príspevok

Crocodille ČR, spol. s r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hľadáme vedúceho/vedúcu smeny pre pobočku Bageterie Boulevard. Staňte sa súčasťou tímu v príjemnom prostredí v modernom nákupnom centre Eurovea.

Čo vás ako vedúceho v práci čaká?

- Vedenie zverenej smeny
- Práca s kolegami na pobočke
- Zodpovednosť za dodržiavanie firemných štandardov a pravidiel
- Zodpovednosť za kvalitu vydávaných produktov i zákaznického servisu
- Organizácia a motivácia tímu
- Školenie nových zamestnancov

Čo požadujeme od vás?

- Skúsenosti s vedením tímu
- Ochotu a chuť sa ďalej rozvíjať v rámci spoločnosti
- Aktívny prístup k práci
- Časovú flexibilitu
- Veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- Ochotu pracovať na smeny

Čo vám môžeme ponúknuť?

- Zaujímavé platové ohodnotenie až 1200 eur za mesiac
- Náborový príspevok v hodnote 120 euro po prvom mesiaci a po uplynutí skúšobnej doby ďalších 120 euro
- Príspevok na dopravu vo výške 50 eur/mesiac pri dochádzaní zo vzdialenosti nad 20 km
- Dotované stravovanie
- Zmluvu na hlavný pracovný úväzok na dobu neurčitú
- Výbornú príležitosť pre naštartovanie pracovnej kariéry
- Zázemie úspešnej a stabilnej spoločnosti
- Možnosť kariérneho rastu v rámci SR aj v zahraničí

Informace o náboru

ID: 3546013  Dátum zverejnenia: 23.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR/měsíc