Vedoucí směny ve výrobě sendvičů - manažerská pozice

Crocodille ČR, spol. s r.o.

Místo práce
Žiželice, Okres Komárno, Okres Kolín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NAŠE MISE

„Vše, co tvoříme hlavou i rukama, musí vycházet především z našeho srdce.“
Naše ryze česká společnost je vybudovaná na základech poctivé práce.
Již čtvrt století se nám daří růst a plánů i nápadů máme dostatek i na další čtvrtstoletí.
Kvalita našich výrobků je stejně důležitá jak kvalita našeho týmu. Mnohdy nám více záleží na tom, aby nás práce bavila, než kolik peněz to nakonec přinese.
I podle toho si vybíráme naše lidi. A protože pracujeme výhradně s vlastními zdroji, tak si to můžeme dovolit.
Jasný kariérní postup, spravedlivé odměňování a přirozenou motivaci nabízíme všem, kteří chtějí pracovat a mají podobný pohled na svět.
Přijďte se k nám podívat a zjistit více o tom, jaké možnosti vám nabízíme na pozicích v tuzemsku i zahraničí.
„Chceme růst s chutí a s vámi“

KOHO HLEDÁME

Pro náš moderní a největší výrobní závod pro výrobu baget a sendvičů ve Střední Evropě s vlastní pekárnou, pásovou kompletační výrobou, teplou a studenou přípravnou, mrazírnou, sklady a expedicí s certifikáty nejvyšší kvality hledáme kolegu pro manažerské řízení.
Závod se nachází nedaleko Hradce Králové a Kolína u Chlumce nad Cidlinou.

PRACOVNÍ NÁPLŇ
řízení pracovníků na směně a jejich plánování do výroby
sledování ukazatelů efektivity výroby a plnění
spolupráce s oddělením kvality
zajištění technické podpory výrobních procesů a optimalizace
vyhledávání možnosti úspor

PŘEDPOKLADY PRO POZICI

praxe ve výrobní společnosti
manažerské zkušenosti
silná osobnost, tah na bránu, komunikativnost

NABÍZÍME

Možnost uplatnění se v zázemí silné společnosti
Odpovídající pracovní a platové podmínky

Informace o náboru

ID: 3321126  Dátum zverejnenia: 27.2.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.