Shift leader Bageterie Boulevard Bratislava

Crocodille ČR, spol. s r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hľadáme vedúceho/vedúcu smeny pre pobočku Bageterie Boulevard. Staňte sa súčasťou tímu v príjemnom prostredí v modernom nákupnom centre Eurovea.

Čo vás ako vedúceho v práci čaká?

- Vedenie zverenej smeny
- Práca s kolegami na pobočke
- Zodpovednosť za dodržiavanie firemných štandardov a pravidiel
- Zodpovednosť za kvalitu vydávaných produktov i zákaznického servisu
- Organizácia a motivácia tímu
- Školenie nových zamestnancov

Čo požadujeme od vás?

- Skúsenosti s vedením tímu výhodou
- Ochotu a chuť sa ďalej rozvíjať v rámci spoločnosti
- Proaktívny prístup k práci
- Časovú flexibilitu
- Veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- Ochotu pracovať na zmeny

Čo vám môžeme ponúknuť?

- Zaujímavé platové ohodnotenie
- Náborový príplatok 120 eur po skončení skúšobnej doby
- Dotované stravovanie
- Zmluvu na hlavný pracovný úväzok na dobu neurčitú
- Výbornú príležitosť pre naštartovanie pracovnej kariéry
- Zázemie úspešnej a stabilnej spoločnosti
- Možnosť kariérneho rastu v rámci SR aj v zahraničí

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 3281497  Dátum zverejnenia: 9.1.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.