Sales manager/Sales representative

CROCO (CZ) s.r.o.

Miesto práce
Humenné, Prešov, Humenné
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme dynamická a neuveriteľne rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť zastupujúca najväčšieho čínskeho výrobcu a významného svetového hráča na poli e-cigariet RELX International.

Do nášho priateľského, progresívneho a inovatívneho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu pre Stredné a Východné Slovensko na pozícii Sales Representative predovšetkým pre nezávislý trh, ktorý/á sa chce zúčastniť a podieľať na uvádzaní jednej z najväčšej svetovej značky e-cigariet na slovenský trh a byť zároveň súčasťou extrémne rýchlo sa rozvíjajúceho biznisu s elektronickými cigaretami.

Hľadáme energickú osobnosť s vášňou pre obchod, pochopením a radosťou z nového rastúceho biznisu a zároveň prinášajúce nové nápady a impulzy.

Mzda je veľmi zaujímavá s fixnou a variabilnou zložkou 1 100 - 1800 EUR/mesiac podľa skúseností a predovšetkým so super motivačnými bonusmi.

Máme pre Vás samozrejme k dispozícii automobil, notebook, telefón, marketingovú a strategickú podporu.

Záujemca by mal mať predchádzajúcu úspešnú skúsenosť s obchodom a ideálne, s nezávislím trhom (nie je to však nutnou podmienkou).

KĽÚČOVÁ JE PRE NÁS OBCHODNÁ SCHOPNOSŤ, ENERGIA A MOTIVÁCIA.

Vaše kľúčové kompetencie budú:

Vedenie obchodných rokovaní s novými zákazníkmi

Budovanie novej distribútorskej siete

Aktívne pôsobenie na trhu s cieľom podporiť kľúčové obchodné transakcie

Spoluvytváranie firemných akcií, veľtrhov a eventov.

Zvyšovanie povedomia o značke marketingovými a obchodnými aktivitami

Napĺňanie obchodnej a marketingovej stratégie

Business Development

Koho hľadáme:

Energickú a schopnú osobnosť s aspoň 3-ročnou obchodnou skúsenosťou s B2B/VO/Distribucia, Business Development.

VŠ/SŠ vzdelanie

Predchádzajúce pôsobenie ideálne na pozíciách ako: Key Account Manager, Sales Manager, Project Manager, Business Development Manager.

Deklarované obchodné úspechy, veľmi dobré prezentačné schopnosti, samostatnosť, flexibilita a motivacia pre nový produkt/biznis.

Veľmi dobré plánovacie, organizačné, analytické zručnosti

Silná pre-zákaznícka orientácia, dynamická osobnosť, team player

Reprezentatívne, dynamické a sympatické vystupovanie

Čo ponúkame:

Atraktívne mzdové ohodnotenie

Motivujúca bonusová schéma

Služobný automobil, notebook, mobilný telefón

Ďalšie benefity

Zázemie úspešnej spoločnosti, priateľské a dynamické prostredie

Možnosť sebarealizácie

Tešíme sa na spoluprácu s Vami! :)