Samostatný pekár

FRITO Fine Burgers

Miesto práce
Pešia zóna, Ul. M. R. Štefánika 36, okres Martin
Termín nástupu
Po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 110 € v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba cesta a jeho spracovanie, pečenie

Nadštandardný plat
Stravný lístok za 1,50 €, výber z 3 druhov jedál

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Prax min. 1 rok ako samostatný : pekár, pizzér, výrobca knedlí, kuchár na múčnej kuchyni a pod.

FRITO Fine Burgers - hamburgerová reštaurácia v Martine od v roku 1990. To najlepšie zo sveta burgerov. Kvalitné a pestré denné menu. Výborná lokácia v centre mesta na pešej zóne s priestrannou letnou terasou a klimatizovanými vnútornými priestormi
ID: 3266428  Dátum zverejnenia: 13.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 110 € v čistom