Logo CRIF - Slovak Credit Bureau, s. r. o.

QA analytik | Postman, Cypress

CRIF - Slovak Credit Bureau, s. r. o.

Twin City C, Staré Mesto, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Od 2 000 EUR/mesiacfinálna výška mzdy závisí od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme CRIF! Talianska medzinárodná spoločnosť špecializujúca sa na vývoj a správu úverového registra, obchodných informačných systémov a úverových riešení. Bankám, finančným inštitúciám, spoločnostiam ponúkame kvalifikovanú podporu v každej fáze vzťahu so zákazníkom.

Hľadáme nového člena tímu na pozíciu QA analytik/IT Tester, ktorý miluje IT, rád sa neustále vzdeláva a k problémom pristupuje s radosťou a odhodlaním. Čítaj ďalej a dozvieš sa, čo Ťa u nás CRIFe čaká:

* Navrhovať technické testovacie prípady, vykonávať ich a zaznamenávať zistené chyby.
* Analyzovanie obchodných a technických požiadaviek
* Spolupráca s vlastníkom produktu s cieľom zabezpečiť, aby kvalita produktov spĺňala požadované špecifikácie
* Budovať a udržiavať automatizované testy
* Vykonávať automatizácie testov

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte a zašlite nám Váš životopis.

* 5 dní dovolenky naviac
* Zvýhodnené preplácanie PN a OČR – 10 dní do roka
* Príspevok na 3.pilier DDS
* Úrazové poistenie, životné poistenie
* Príspevok na gastrolístky nad rámec povinného príspevku zamestnávateľa
* Zľava na firemné produkty (1x ročne kompletný výpis z úverového registra zdarma)
* Jednorázový príspevok do mzdy na zdrav. starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Aplikovaná informatika, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

* 2+ ročné skúsenosti s testovaním
* Skúsenosti s rest API, Cypress, Postman, SQL, Javascript/Typescript, CI pipeline
* Skúsenosti s Docker, Linux veľkou výhodou
* Angličtina na aktívnej úrovni (B2 a vyššia) (hovorená, písaná)
* Skúsenosti s prácou v agilnom tíme (časové iterácie)
* Hlásenie defektov, restesting, end2end, regresné a API testy
* Proaktívny prístup
* Kritické a konštruktívne myslenie
* Túžba zlepšovať sa a učiť sa nové veci

We are an international company that manages the Banking and Non-banking Credit Bureaus, provides a complete range of solutions for business & consumer information as well as credit & marketing management.
Our mother company is CRIF S.p.A. with the headquarters in Italy that has been successful in the financial industry for over 20 years.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4728393  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac