.NET/C# Senior Software Developer (100% home-based/remote work)

CRIF - Slovak Credit Bureau, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
2 000 EUR/mesiacPonúkaný plat sa začína na minimálne gross EUR 2000 / mesiac; plat závisí od seniority kandidáta a môže byť podstatne vyšší, ako uvedená suma.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• programovanie .NET aplikácií
• účasť na dizajnovaní a implementácii jednotlivých aplikácií a ich častí
• implementácia softwarového riešenia na základe písomnej technickej špecifikácie
• odstraňovanie chýb nájdených počas testovania
• podpora prevádzky riešenia po nasadení do produkčného prostredia

• na seniorskej úrovni ponúkame plat od gross EUR 2000 / mesiac; plat závisí od seniority kandidáta a môže byť podstatne vyšší, ako uvedená suma.
• 5 dní dovolenky naviac
• zvýhodnené preplácanie PN a OČR – 10 dní do roka
• príspevok na 3.pilier DDS
• úrazové poistenie, životné poistenie
• príspevok na gastrolístky nad rámec povinného príspevku zamestnávateľa
• non-stop licencia na Pluralsight.com, MSDN licencia
• jednorázový príspevok do mzdy na zdrav.strarostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, programming

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosť s programovaním web aplikácií
• znalosť analýzy a testovania softwarových riešení je výhodou
• znalosť ASP.NET MVC a Angular JS je výhodou
• znalosť MS SQL, Team Foundation Server je výhodou
• anglický jazyk na konverzačnej úrovni - výhoda
• tímový hráč, ktorý je zároveň schopný pracovať samostatne
• analytické myslenie
• proaktívna osobnosť je podmienkou
• pozícia nieje vhodná pre kandidátov bez predošlej pracovnej skúsenosti v oblasti programovania v .net/c#, vzhľadom na to, že sa jedná o 100% prácu z domu.

We are an international company that manages the Banking and Non-banking Credit Bureaus, provides a complete range of solutions for business & consumer information as well as credit & marketing management.
Our mother company is CRIF S.p.A. with the headquarters in Italy that has been successful in the financial industry for over 20 years.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4141940  Dátum zverejnenia: 15.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac