Programátor PLC – konstruktér elektrotechnik

CRI ameba.eu s.r.o.

Miesto práce
Varnsdorf, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hledáme nového kolegu do týmu konstruktérů elektrotechniků předního výrobce obráběcích strojů TOS VARNSDORF a.s. pro lokalitu Varnsdorf.

Co budete na této pozici zajišťovat?
• parametrizaci řídicího systému
• konfiguraci vstupně-výstupních jednotek a jiných periferií na sběrnicích PROFIBUS/ PROFINET
• údržbu, správu a tvorbu PLC programu
• nastavení regulačních smyček strojních os
• tvorbu uživatelského rozhraní ve vyšším programovacím jazyce
• tvorbu NC podprogramů s vazbou na řízení a ovládání stroje
• tvorbu technické specifikace nakupovaných komponentů
• technickou podporu servisnímu oddělení

Jaký je profil vhodného kandidáta?
Vzdělání
• optimální úroveň: VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
• přípustná úroveň: VŠ strojírenského nebo jiného technického zaměření se středoškolským vzděláním elektrotechnického zaměření nebo SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření s 3letou praxí v automatizaci

Technické dovednosti
• obecná znalost programování s praktickou zkušeností (znalost programování PLC výhodou)
• znalost principů automatického řízení a regulace
• dovednost číst elektrická schémata zapojení (výhodou je čtení hydraulických a pneumatických schémat)

Jazykové dovednosti
• porozumění technickému textu v AJ nebo NJ
• schopnost samostatně komunikovat v cizím jazyce zejména při řešení úkolů v zahraničí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Společnost TOS VARNSDORF a.s. se sídlem ve Varnsdorfu v České republice je předním světovým výrobcem obráběcích strojů se specializací na výrobu horizontálních frézovacích a vyvrtávacích strojů a obráběcích center. Výrobky TOS VARNSDORF a.s. se vyznačují vysokou výkonností, pokrokovým technickým řešením a spolehlivostí. Uplatňují se na nejnáročnějších světových trzích. K současným největším odběratelům patří Ruská federace, Polsko, Česká republika, SRN a další státy Evropské unie, Kanada, USA aj. Roste prodej do Číny, Indie, Brazílie a dalších států.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

ameba.eu je personálně marketingová agentura se zaměřením na cílené vyhledávání vhodných uchazečů prostřednictvím marketingových nástrojů. Od roku 2015 jsme pracovali pro více než 300 zákazníků. Mezi nejznámější patří: Ahold, ČEZ, ČSA , ŠKODA Transportation, APB, XXXLutz , HOPI, Aon, PETROF, Lovochemie, FN HK, Dachser, BATIST Medical, TNT, OREA Hotels, NEDCON, GECO, Allianz, Carrier, Česká pošta, Bosch Diesel, SAZKA, ENGIE, Metrostav, KUVAG, MEA, Juta, DHL , PSJ, Kaufland, MAKRO, KaK, AGC, Intrum a další.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4397475  Dátum zverejnenia: 8.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac