Technik elektroúdržby

Danucem Slovensko a.s.

Miesto práce
Turňa nad Bodvou
Termín nástupu
ASAP
1250€ základná mzda +7,5% mesačná variabilná zložka + ďalšie príplatky + 13.plat (uvedená mzda je minimálna možná na tejto pozícii a môže byť vyššia v závislosti od skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadi a organizuje práce pri zabezpečovaní opráv, údržby alebo prevádzky elektrických zariadení, rozvodov a ich súčastí.
  • Orientácia v technickej dokumentácii a normách, používanie tejto dokumentácie pri práci na elektrických zariadeniach, v dokumentácií v oblasti investícií.
  • Vedenie záznamov,  zostavovanie plánov technického rozvoja a plánov údržby,  zabezpečovanie  správnej špecifikácie požadovaných externých služieb a náhradných dielov,  zabezpečovanie, riadenie a koordináciu, prípadne realizáciu údržby,  kontrolu a vyhodnotenie plnenia plánov údržby a operatívne riešenie organizačných a prevádzkových problémov.
  • Dodržiavanie technických a technologických postupov, predpisov bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a predpisov požiarnej ochrany pri vykonávaní údržby,  včasné odstraňovanie zistených závad a nedostatkov z výsledkov kontrol inšpektorátu práce, orgánov dozoru, interných previerok, revízií elektrických zariadením, resp. iných kontrol a realizáciu opodstatnených požiadaviek ostatných útvarov spoločnosti.
  • Diagnostiku a včasné odstraňovanie porúch elektrických zariadení, príprava podkladov do RCFA analýz a reportov o realizovanej údržbe elektrických zariadení,  spracovanie, pravidelnú aktualizáciu a evidenciu technickej a technologickej dokumentácie a vedenie agendy elektroúdržby. Prispievanie k dosiahnutiu maximálnej funkčnosti a prevádzkyschopnosti elektrických zariadení, prostredníctvom vhodných preventívnych a nápravných opatrení s čo najnižšími nákladmi v súlade s predpismi bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a predpismi požiarnej ochrany, plnenie pracovných povinností a pridelených, resp. delegovaných úloh.
  • Posudzovanie projektových dokumentácií v oblasti investícií a externých služieb, overovanie prevedenia elektrických zariadení z hľadiska súladu s projektovou dokumentáciou

  • Variabilná zložka mzdy
  • Fixný 13. plat vyplácaný v dvoch splátkach
  • Príplatky nad rámec zákona
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • Doplatok pri strate príjmu z dôvodu pracovnej neschopnosti
  • Príspevok na stravu nad rámec zákona
  • Príspevok na cestovanie do zamestnania
  • Príspevky pri rôznych životných udalostiach a sociálnu výpomoc v prípade núdze
  • Dni voľna pri špeciálnych udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa,...)
  • Ďalšie nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy
  • Odborné zaučenie, vzdelávanie a podporu pri Vašom kariérnom rozvoji
  • Spoločenské a športové firemné aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Úplné stredoškolské s maturitou - elektrotechnické, resp. vysokoškolské - elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • Znalosť elektrotechniky a elektroniky všeobecne
  • Znalosť technických výkresov
  • Znalosť elektrických zariadení a rozvodov
  •  Znalosť technológie opráv a údržby
  • 2 ročná prax na obdobnej pozícií
  • anglický jazyk - pokročilý - výhodou

Spoločnosť Danucem Slovensko a.s. so sídlom v Rohožníku pôsobí na Slovensku od augusta 2015, keď nadobudla aktíva spoločnosti Holcim (Slovensko) a.s., najvýznamnejšieho výrobcu cementu a spojív na slovenskom trhu s dlhoročnou históriou.

Pod Danucem Slovensko a.s. patria aktuálne cementárne v Rohožníku a v Turni nad Bodvou, sieť betonární a štrkovní po celom Slovensku, spoločnosť ecorec,s.r.o., najvýznamnejší výrobca alternatívnych palív na trhu, a prepravná spoločnosť Transplus, s.r.o.

Spoločnosť Danucem patrí do skupiny CRH, ktorá je popredný svetový výrobca stavebných materiálov. Svoj pôvod má v Írsku, pričom pôsobí v 37 krajinách sveta, kde zamestnáva viac než 90.000 ľudí. Je najväčším výrobcom stavebných materiálov v severnej Amerike a treťou najväčšou spoločnosťou svojho druhu vo svete.

Spoločnosť Danucem stavia svoju obchodnú stratégiu na hodnotách trvalo udržateľného rozvoja, trvalom raste a rozvoji inovácií. Za svoje úspechy vďačí spoločnosť svojim zamestnancom a jej cieľom je prilákať tie najlepšie talenty z rôznych oblastí. Danucem Slovenko a.s., sa svojou personálnou politikou usiluje byť zamestnávateľom prvej voľby vo všetkých krajinách, kde pôsobí.

V Danucem podporujeme aj inklúziu a diverzitu, ktoré sú podstatnou súčasťou našej firemnej kultúry.

Viac informácií nájdete na stránke www.danucem.sk .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Žuľová
E-mail: poslať životopis
ID: 3688842  Dátum zverejnenia: 7.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1250€ základná mzda +7,5% mesačná variabilná zložka + ďalšie príplatky + 13.plat (uvedená mzda je minimálna možná na tejto pozícii a môže byť vyššia v závislosti od skúseností uchádzača)