Pracovná príležitosť pre študentov (odbor strojárstvo)

Danucem Slovensko a.s.

Miesto práce
Turňa nad Bodvou, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si študent strojárskeho odboru, chceš sa učiť od profesionálov a naštartovať svoju kariéru v nadnárodnej výrobnej spoločnosti, ponúkame Ti možnosť uplatniť sa u nás.

Pod vedením skúsených technikov údržby sa naučíš:
  • ako fungujú zariadenia na výrobu slinku a cementu,
  • plánovať práce a materiál na údržbu strojov a zariadení,
  • určiť optimálne skladové zásoby náhradných dielov a pomocného materiálu,
  • zabezpečovať a koordinovať údržbu zariadení počas prevádzky a opravárske práce počas odstávok zariadení,
  • zabezpečovať a koordinovať služby a opravy dodávateľských firiem,
  • viesť malý tím zámočníkov a údržbárov,
  • pracovať v systéme SAP.

Od kolegov z ostatných oddelení sa dozvieš:
  • aké dôležité opatrenia musia byť prijaté a dodržiavané na ochranu zdravia a života zamestnanacov pri práci,
  • ako sa vyrába slinok a cement,
  • ktoré vstupné suroviny sú pre výrobu potrebné, ako a odkiaľ sa získavajú,
  • aké parametre kvality sú pre zákazníkov dôležité,
  • ako funguje balenie a expedícia cementu k zákazníkom,
  • aký je vplyv výroby slinku a cementu na životné prostredie.

Po získaní dostatočných vedomostí a skúseností sa môžeš posunúť na jednu z technických alebo manažérskych pozícií v oddelení údržby.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Požiadavky na kandidáta:
  • študent strojníckej fakulty (denné štúdium),
  • anglický jazyk aspoň na úrovni mierne pokročilý,
  • znalosť maďarského jazyka - výhodou,
  • ochota učiť sa a pracovať na sebe,
  • záujem pracovať vo výrobnej spoločnosti

Spoločnosť Danucem Slovensko a.s. so sídlom v Rohožníku pôsobí na Slovensku od augusta 2015, keď nadobudla aktíva spoločnosti Holcim (Slovensko) a.s., najvýznamnejšieho výrobcu cementu a spojív na slovenskom trhu s dlhoročnou históriou.

Pod Danucem Slovensko a.s. patria aktuálne cementárne v Rohožníku a v Turni nad Bodvou, sieť betonární a štrkovní po celom Slovensku, spoločnosť ecorec,s.r.o., najvýznamnejší výrobca alternatívnych palív na trhu, a prepravná spoločnosť Transplus, s.r.o.

Spoločnosť Danucem patrí do skupiny CRH, ktorá je popredný svetový výrobca stavebných materiálov. Svoj pôvod má v Írsku, pričom pôsobí v 37 krajinách sveta, kde zamestnáva viac než 90.000 ľudí. Je najväčším výrobcom stavebných materiálov v severnej Amerike a treťou najväčšou spoločnosťou svojho druhu vo svete.

Spoločnosť Danucem stavia svoju obchodnú stratégiu na hodnotách trvalo udržateľného rozvoja, trvalom raste a rozvoji inovácií. Za svoje úspechy vďačí spoločnosť svojim zamestnancom a jej cieľom je prilákať tie najlepšie talenty z rôznych oblastí. Danucem Slovenko a.s., sa svojou personálnou politikou usiluje byť zamestnávateľom prvej voľby vo všetkých krajinách, kde pôsobí.

V Danucem podporujeme aj inklúziu a diverzitu, ktoré sú podstatnou súčasťou našej firemnej kultúry.

Viac informácií nájdete na stránke www.danucem.sk .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miriam Gatci
E-mail: poslať životopis
ID: 2760651  Dátum zverejnenia: 11.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou