Reagujte bez životopisu

Ak máš chuť pracovať, poď k nám, hľadáme operátorov výroby do Sládkovičova

CREZAR, s. r.o.

Miesto práce
Sládkovičovo
Termín nástupu
9.9.2020
Od 4,7 EUR/hod.Nástupný plat 4,70 €/h brutto, Po zatrénovaní 5,03 €/h brutto (cca 1 kalendárny mesiac) Po skúšobnej dobe 5,41 €/h brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pracovnej pozície
- Práca s bremenami;
- Viazanie bremien;
- Práca vo výškach nad 1,5m;
- Činnosť revízneho technika na technických, plynových zariadenení;
- Obsluha motorových vozíkov;
- Zvára drôt;
- Vizuálne kontroluje kvalitu zvaru;
- Buduje stroj (zaťahuje stroj);
- Vykonáva preventívne výmeny prievlakov ako aj výmeny po SPC;
- Zaťahuje, identifikuje a zhadzuje/ nakladá navíjadla/ odvíjadlá;
- Nahadzuje a vyhadzuje cievky;
- Odoberá vzorky;
- Opravuje prietrhy;
- Vykonáva čistenie stroja/ linky;
- Vedie evidenciu materiálu;
- Pracuje v súlade s výrobnou dokumentáciu oddelenia;
- Kontroluje kvalitu drôtu a cievky podľa pracovných postupov;
- Kontroluje identifikáciu a identifikuje materiál;
- Vykonáva dôkladnú kontrolu stroja podľa kontrolného listu;
- Manipuluje s vozíkom a zdvíhacím zariadením;
- Dodržiava pracovné postupy na obsluhu liniek a zariadení;
- Dodržiava zásady 5S.

Práca v nepretržitom režime 7:00–19:00, 19:00 – 7:00

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pre nášho klienta v Sládkovičove hľadáme operátorov výroby.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

- Oprávnenie na obsluhu zdvíhacieho zariadenia + viazač bremien a obsluhovateľ - výhodou
- Spoľahlivosť, dodržiavanie pracovnej disciplíny, zodpovednosť, pracovitosť, svedomitosť, skúsenosť s prácou vo výrobe výhodou,
- Práca je vhodná pre mužov, vyhovujúci zdravotný stav pre rizikovú prácu v kategórii 3 (hluk a prach), fyzická kondícia na prácu s bremenami

Personálna a výrobná spoločnosť CREZAR

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3963528  Dátum zverejnenia: 19.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,7 EUR/hod.