Team leader operátorského tímu

crewnet s.r.o.

Námestie svätého Egídia, Poprad, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 100 EUR/mesiacfixná mzda + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom call centre hľadáme team leadra, ktorý vie ako to v call centre chodí. Musí mať organizačné schopnosti a byť schopný viesť svoj vlastný tím telefonistov, ktorý bude orientovaný na výsledok a dosahovanie cieľov.

Čo by si mal ako správny team leader zvládnuť?

  • naplánovať si projekt, na ktorom budeš so svojim tímom pracovať
  • zodpovedať za tím a plnenie celkových a denných plánov projektu
  • realizovať výberové konania, aby si si vyskladal tím kvalitných telefonistov
  • pravidelne komunikovať so svojimi nadriadenými a klientmi
  • vytvoriť dobrú pracovnú atmosféru pre svoj tím telefonistov, aby svoju prácu robili efektívne a radi
  • plánovať smeny telefonistov, pravidelne s nimi komunikovať, realizovať školenia, kontrolovať ich a dávať im spätnú väzbu
  • kontrolovať dochádzky a telefonistom a pripravovať podklady na ich mzdy
  • reportovanie výsledkov plnenia plánov projektov

Ako team leader budeš spolupracovať so svojim tímom a preto očakávame, že sa budeš spolupodieľať pri realizácii projektu aj ako telefonický operátor.

  • variabilná zložka
  • pracovný počítač a telefón
  • možnosť sebarealizácie
  • firemné teambuildingy

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí splnia základné požiadavky. Každému kandidátovi vopred ďakujeme za reakciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, manažment, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Náš team leader by mal mať:

  • skúsenosti s prácou v call centre
  • organizačné schopnosti
  • výborné komunikačné schopnosti
  • riadiace schopnosti
  • počítačové zručnosti na pokročilej úrovni
  • analytické myslenie, byť flexibilný, samostatný a zodpovedný
  • proaktívny prístup a orientáciu na výsledok

Sme spoločnosť, ktorá klientom zabezpečuje služby v najvyššej kvalite. Pracujeme s najmodernejšími technológiami v oblasti IT. Počas nášho pôsobenia sme získali dlhodobých klientov na Slovensku ale aj v zahraničí. Vďaka tomu dokážeme zabezpečiť stabilnú prácu viac ako 50 operátorov v 2 pobočkách. Našim záujmom je neustály rozvoj spoločnosti a získavanie nových klientov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Slavomír Krafčík
E-mail: poslať životopis
ID: 4811590  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac