Manažér call centra / pobočky

crewnet s.r.o.

Miesto práce
Námestie svätého Egídia, Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 600 EUR/mesiacfixná mzda + mesačný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme lídra, ktorý čaká na príležitosť využiť svoje pokrokové myslenie, digitálne zručnosti a dokáže sa stať manažérom / manažérkou s kvalitným tímom! Tvojou hlavnou úlohou bude:

  • plánovanie projektov a ich digitálne a personálne zabezpečenie na realizáciu
  • rozvrhnutie pracovných činností v tíme pre efektívne výsledky pri dosahovaní cieľov
  • realizácia výberových konaní nových členov tímu a ich následné školenia a zabezpečenie ich výkonnosti
  • pravidelný reporting resp. analýza pracovných činností
  • support agentov a supervízia - školenie, vzdelávanie a motivovanie tímu, byť schopný podporiť, pomôcť a pochváliť tím
  • koučing agentov - využitie potenciálu jednotlivcov pre správny smer celého tímu
  • zabezpečenie plynulého chodu kancelárie (administratíva, technické zabezpečenie a personálu)
  • spolupráca s IT, ktorá je neodmysliteľnou súčasťou pri práci s digitálnymi technológiami a pomoc pri určovaní stratégií pre digitálne zlepšenia
  • zodpovednosť za technickú podporu a dohliadanie na každodenné činnosti tímu

  • variabilná zložka
  • pracovný počítač a telefón
  • možnosť sebarealizácie
  • firemné teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, manažment, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme vodcu  / lídra tímu, ktorý by mal mať:

  • proaktívny prístup a orientáciu na výsledok
  • analytické myslenie
  • technické zručnosti a nebáť sa nových výziev
  • manažérske zručnosti (plánovanie, organizovanie, rozhodovanie a vedenie) a komunikačné zručnosti
  • byť zodpovedný, flexibilný, orientovaný na výsledok
  • schopnosť viesť tím
  • vedieť riešiť problémy a zabezpečovať ich predchádzanie
  • priateľský a empatický pri riešení situácií so zákazníkmi a dodávateľmi
  • výhodou sú skúsenosti na manažérskej pozícii

Sme spoločnosť, ktorá klientom zabezpečuje služby v najvyššej kvalite. Pracujeme s najmodernejšími technológiami v oblasti IT. Počas nášho pôsobenia sme získali dlhodobých klientov na Slovensku ale aj v zahraničí. Vďaka tomu dokážeme zabezpečiť stabilnú prácu viac ako 50 operátorov v 2 pobočkách. Našim záujmom je neustály rozvoj spoločnosti a získavanie nových klientov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Slavomír Krafčík
E-mail: poslať životopis
ID: 4800993  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac