Hľadáme Obchodných zástupcov pre regióny Slovenska a Českej republiky

CREW, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky v závislosti od skúseností - budú predmetom dohody na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás práca v teréne a s ľuďmi?
Viete si vytvárať priateľské vzťahy?
Máte k dispozícii vlastný počítač a spoľahlivý osobný automobil?
Ste ochotní cestovať v rámci zvereného regiónu?
Ak ste odpovedali ÁNO, potom môže byť naša ponuka určená práve Vám.

Stanete sa súčasťou zabehnutého tímu, zameraného na predaj sortimentu pre Materské a Základné školy, obce a mestá. Jedná sa o predaj zariadení detských ihrísk, workoutov, fitness zariadení, nábytku na mieru a didaktických pomôcok.

Náplň práce:
- aktívne vyhľadávanie a oslovovanie potencionálnych klientov,
- vytváranie si priateľských vzťahov s riaditeľmi škôl a starostami,
- priama komunikácia so zákazníkmi osobne, telefonicky alebo mailom,
- ponuka sortimentu, tvorba cenových ponúk, spracovanie objednávok,
- úzka spolupráca s obchodnými zástupcami a vnútorným predajným servisom, oddelením predaja a prepravy.

4 obchodní zástupcovia pre jednotlivé regióny Slovenska:
Bratislava - západ
Žilina – sever
Košice – východ
Zvolen, Lučenec – juh

6 obchodných zástupcov pre jednotlivé regióny Českej republiky:
Praha a okolie 1, 2
Šumava, Plzeňsko, Západočeské lázňe, Severozápadní Čechy 4,5,6,7,
Jižní Čechy, Vysočina 3, 11,
Český Sever, Český Ráj, Východní Čechy, Krkonoše 8,9,10,15,
Střední Morava, Severní Morava a Slezko 13,14
Jižní Morava 12

- motivačné percentuálne ohodnotenie podľa predaja (bez fixu)
- samostatná a zodpovedná práca
- zaškolenie
- možnosť vlastného rozvoja

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Prax v obchode min. 5 rokov, v prípade praxe v oblasti školstva 3 roky.

Naša spoločnosť poskytuje komplexné riešenia požiadaviek škôl a preberá za ne zodpovednosť. Pri riešeniach dbáme na ergonómiu a správny vývin detí po fyzickej aj mentálnej stránke. Tieto požiadavky prenášame na zariadenia, ktoré osádzame v školách.
Náš kolektív tvorí skupina angažovaných a šikovných ľudí, ktorí si sami riadia svoj pracovný čas. U nás máte svoju budúcnosť vo vlastných rukách. Výška Vášho ohodnotenia bude závisieť len a len od Vašej šikovnosti.
Ak sa nebojíte práce na vlastnú päsť, radi Vás u nás privítame.

Miletičova 27
821 09 Bratislava

Kontakt

ID: 4023786  Dátum zverejnenia: 29.1.2021