Property Manager

CRESCO REAL ESTATE a. s.

Miesto práce
Poštová 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2018
od 2000 € brutto ( v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť mzda dohodnutá vyššie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za správa existujúceho portfólia nehnuteľností ( komerčné, rezidenčné, office)
• Pravidelná komunikácia s klientmi a nájomcami
• Komunikácia s dodávateľmi, zodpovednosť za výber a vyhodnocovanie ponúk
• Rozpočtový a finančný manažment (Príprava a vyúčtovanie rozpočtu prevádzkových nákladov
• Monitorovanie nákladov a príprava návrhov na optimalizácie
• Príprava podkladov k fakturácii pre účtovné oddelenie
• Evidencia, administrácia, kontrola a spravovanie zmlúv
• Monitorovanie platieb nájomcov a vymáhanie dlhov
• Spravovanie a riešenie poistných udalostí
• Príprava pravidelných reportov (mesačné, kvartálne, ročné)
• Finančné analýzy a ad hoc reporty
• Pravidelný reporting nadriadenému oddelenia
• Koordinácia technickej správy objektov prostredníctvom interného technika a externých dodávateľov
• Koordinácia opráv, stavebných úprav priestorov
• Koordinácia stavených úprav/ fit out nájomcov
• Zabezpečenie obhliadky priestorov
• Odovzdávanie/ preberanie priestorov nájomcom
• Vypracovanie a nastavenie systémov pre nové projekty
• Ďalšie úlohy podľa projektov a potreby spoločnosti

Práca v rešpektovanej slovenskej developérskej spoločnosti, ktorá stojí za mnohými úspešnými projektmi rezidenčného a komerčného developmentu.
Možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu.
Účasť na rôznych firemných eventoch.
Práca vo vysoko komfortnom pracovnom prostredí

Životopisy a motivačné listy posielajte v slovenskom jazyku na [email protected]
Kontaktovať budeme výhradne vyhovujúcich uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, manažment, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Strojopis - Expert

Vodičský preukaz

B

• Ukončené VŠ vzdelanie
• 2-5 rokov skúsenosti na obdobnej pozícii
• Skúsenosti v správcovskej spoločnosti veľkou výhodou
• Aktívna znalosť AJ podmienkou
• Obchodné a prezentačné zručnosti
• Zodpovednosť, samostatnosť
• Proaktívny prístup
• Samostatnosť, orientácia na výsledok

Od svojho vzniku v roku 1992 slovenská spoločnosť CRESCO REAL ESTATE realizovala množstvo úspešných developerských projektov. Vypracovala sa na jedného z lídrov v segmente s projektami ako napríklad administratívna butiková budova UNIQ Staromestská, prémiový bytový dom UNIQ Majakovského, III veže alebo najväčšia moderná štvrť na Slovensku – Slnečnice v Bratislave.

Hoci je väčšina projektov developera v Bratislave, spoločnosť postupne rozširuje svoje aktivity aj do ďalších oblastí Slovenska a zahraničia. V Českej republike je prvým veľkým projektom developera revitalizácia brownfieldu bývalej továrne na žiarovky, Tesly, na modernú kreatívnu štvrť SO-HO (South of Holešovice), v Žiline pripravuje unikátne bývanie v skvelej lokalite v projekte Kvetnica.

CRESCO REAL ESTATE pretvára lokality na živé miesta, kde dokážu vznikať prosperujúce komunity, ktoré potrebujú príležitosti pre život vonku, prostredie pre kultivovanie vzťahov a okolie, ktoré je nielen pekné, ale aj užitočné a premyslené. Dizajn ako nástroj, poctivý výber lokalít, spolupráca a podpora tvorivosti, premyslený urbanizmus a otvorená komunikácia sú hlavné princípy, ktorými developer prináša hodnotu do nových území.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3296106  Dátum zverejnenia: 3.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2000 € brutto ( v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť mzda dohodnutá vyššie)