Manažér klientskych zmien

CRESCO GROUP a.s.

Miesto práce
Žltá 2/A, Slnečnice, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné manažovanie a koordinácia tzv. klientskych zmien od úvodného kontaktu s klientom (vlastníkom bytu alebo nebytového priestoru) cez podpis dodatku ku kúpnej zmluve až po realizáciu jednotlivých klientskych zmien
- Príprava súvisiacej dokumentácie klientskych zmien (napr špecifikácie štandardov a nadštandardov, manuál klientskych zmien, katalóg štandardov a pod)
- Dohľad nad správnou a včasnou realizáciou zavedených procesov klientskych zmien vrátane realizácie klientskych zmien
- Zodpovednosť za kontrolu správnosti zrealizovania klientskych zmien
- Podpora zodpovedného projektového manažéra počas výstavby zvereného projektu/projektov
- Súčinnosť pri riešení prípadných reklamácií ohľadne klientských zmien v súčinnosti so zodpovedným manažérom reklamácií

-príjemné pracovné prostredie
-možnosť odborného rastu
-práca v dynamicky rastúcej spoločnosti

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné vzdelanie - stavebná fakulta, fakulta architektúry

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax nie je nutná, vhodné aj pre absolventa
- Znalosť anglického jazyka je výhodou, nie však podmienkou

Významný medzinárodný hráč s dynamickým imidžom v oblasti komplexných podnikateľských riešení a developmentu nehnuteľností. Od svojho vzniku v roku 1992 spoločnosť Cresco Group realizovala mnoho úspešných developérskych projektov. Hoci väčšina z nich je lokalizovaná v Bratislave, spoločnosť postupne rozširuje svoje aktivity aj na ďalšie územie Slovenska a do zahraničia. Za roky svojej existencie sa Cresco Group stalo významnou a rešpektovanou spoločnosťou podpísanou pod odvážnymi veľkými projektmi, ktoré menia tvár hlavného mesta a spoluvytvárajú nové, vyššie štandardy bývania.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Poštová 3
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Kapolková
E-mail: poslať životopis
ID: 3211132   Dátum zverejnenia: 10.10.2017