Junior Finance Controller

CRESCO REAL ESTATE a. s.

Miesto práce
Poštová 3, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza a vyhodnocovanie jednotlivých projektov
- spolupráca v procese získavania financovania pre projekty, príprava požadovaných dokumentov, finančných analýz a iných podkladov
- spolupráca pri plánovaní, riadení a reportovaní Cash-flow v skupine
- správa, evidencia a kontrola platobného styku
- spolupráca pri tvorbe a implementácií interných procesov v skupine
- ad-hoc analýzy
- komunikácia so všetkými oddeleniami spoločnosti

-príjemné pracovné prostredie
-možnosť odborného rastu
-práca v dynamicky rastúcej spoločnosti

Životopis a fotografiu posielajte na adresu [email protected]. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Podnikové financie, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Analytické myslenie, Ekonomické vzdelanie,
Flexibilita, aktívny prístup, samostatnosť, organizačné schopnosti, odolnosť voči stresu

Od svojho vzniku v roku 1992 slovenská spoločnosť CRESCO REAL ESTATE realizovala množstvo úspešných developerských projektov. Vypracovala sa na jedného z lídrov v segmente s projektami ako napríklad administratívna butiková budova UNIQ Staromestská, prémiový bytový dom UNIQ Majakovského, III veže alebo najväčšia moderná štvrť na Slovensku – Slnečnice v Bratislave.

Hoci je väčšina projektov developera v Bratislave, spoločnosť postupne rozširuje svoje aktivity aj do ďalších oblastí Slovenska a zahraničia. V Českej republike je prvým veľkým projektom developera revitalizácia brownfieldu bývalej továrne na žiarovky, Tesly, na modernú kreatívnu štvrť SO-HO (South of Holešovice), v Žiline pripravuje unikátne bývanie v skvelej lokalite v projekte Kvetnica.

CRESCO REAL ESTATE pretvára lokality na živé miesta, kde dokážu vznikať prosperujúce komunity, ktoré potrebujú príležitosti pre život vonku, prostredie pre kultivovanie vzťahov a okolie, ktoré je nielen pekné, ale aj užitočné a premyslené. Dizajn ako nástroj, poctivý výber lokalít, spolupráca a podpora tvorivosti, premyslený urbanizmus a otvorená komunikácia sú hlavné princípy, ktorými developer prináša hodnotu do nových území.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1779048  Dátum zverejnenia: 23.1.2018