Finančný sprostredkovateľ - úverový špecialista

CreeX s.r.o.

Miesto práce
Zavarská, Trnava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1.000 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o zverených klientov (vytváranie projektov pre klienta)
- akvizícia nových klientov formou Trhoviska obchodných príležitostí
- participácia na developerských projektoch
- sprostredkovanie komodít
- stráženie dôležitých termínov klienta
- komunikácia s vybranými zástupcami finančných spoločností
- spolupráca s partnerskými realitnými kanceláriami
- vzdelávanie a školenia na rozširovanie znalostí

- Trhovisko obchodných príležitostí (klienti hľadajú Vás)
- kompletné bezplatné vzdelávanie
- možnosť využívania Klientského premium centra
- Multisport karta (voľný vstup do zazmluvnených fitness, wellness, bazénov alebo jumpparkov)
- najvyššie provízie na trhu
- flexibilný pracovný čas
- mladý dynamický kolektív
- teambuildingové akcie

Informácie o výberovom konaní

- životopis zaslať na [email protected]
- vybraní uchádzači budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.2.2019 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné zručnosti
- ťah na bránku (vlastná iniciatíva)
- chuť vzdelávať sa a napredovať

CreeX s.r.o. ako samostatná divízia je zastrešená spoločnosťou FINGO.SK s.r.o., ktorá pôsobí v rámci finančného trhu ako brokerpool a využíva unikátnu technologickú platformu pre inovatívny predaj finančných produktov a správu sietí finančných sprostredkovateľov.

Zavarská 11/F
917 01 Trnava

Kontakt

ID: 3574553   Dátum zverejnenia: 9.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.000 eur