Virtuálny asistent s cudzím jazykom (CZ, HU) - zarábaj podľa vlastných výsledkov

CreditCall, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 110 EUR/mesiacZákladná mzda 870 EUR + variabilná zložka, ktorej výška nie je ohraničená. Naši najlepší špecialisti dosahujú priemernú variabilnú zložku vo výške 240 € a viac. Okrem toho ďalšie zaujímavé finančné aj nefinančné benefity v závislosti od kampane.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš tím stále rozširujeme a ty sa môžeš stať našim novým kolegom. Pre našich klientov na rôzne projekty hľadáme ľudí s týmito jazykovými zručnosťami - český jazyk, maďarský jazyk. Pracovať môžeš z domu (úvodné zaškolenie prebehne na našich pobočkách) alebo na niektorej z našich pobočiek.

Účelom našej práce je pomáhať zákazníkom so všetkým čo potrebujú – poradiť, pomôcť alebo predať. U nás nezáleží na veku ani skúsenostiach, ale na tvojej chuti a odhodlaní. Preto ak máš dar reči, baví ťa komunikácia a záleží ti na spokojnosti zákazníkov, daj nám o sebe vedieť!

Prečo my?

U nás si odmenený spravodlivo podľa vlastných výsledkov. Záleží nám na spokojnosti našich klientov aj zamestnancov, preto dbáme na pravidelné vzdelávanie. Bude sa ti u nás páčiť ak si dobre naladený, chceš sa rozvíjať a mať prácu ktorá nie je fyzicky náročná. Neváhaj a staň sa súčasťou nášho tímu už dnes!

zaujímavé finančné aj nefinančné benefity, ktoré ti radi predstavíme na pracovnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša spoločnosť tvorí istotu a zázemie pre zamestnancov aj obchodných partnerov už od roku 2006. Kladieme dôraz na vysokú kvalitu, preto sa venujeme rozvoju našich zamestnancov. Veríme, že výsledky a spokojnosť závisí od každého člena tímu. Preto nám ide o otvorené, priateľské prostredie s dobrou atmosférou a vzťahmi, ktoré podnecujú plnenie výsledkov a cieľov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Samadi
E-mail: poslať životopis
ID: 4846742  Dátum zverejnenia: 4.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 110 EUR/mesiac