Špecialista predaja v call centre Topoľčany

CreditCall, s.r.o.

Miesto práce
Pod Kalváriou, Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
820 - 1 020 EUR/mesiacZákladná mzda pri nástupe 820 EUR + variabilná zložka, ktorá môže v prípade dosiahnutých výsledkov dosahovať výšku 200 € a viac. Okrem toho ďalšie zaujímavé finančné benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieme, že základom každej úspešnej firmy sú jej zamestnanci. Našim cieľom je poskytovať tie najlepšie služby na trhu, pričom nechceme byť najväčším ale najkvalitnejším callcentrom. Počas 12tich rokov nášho pôsobenia sme určite telefonicky oslovili aj teba a dnes ťa oslovujeme opäť, tentokrát s možnosťou pracovať pre nás.

Ak si nevieš dnešný svet predstaviť bez telefónu, rád komunikuješ s ľudmi, si zodpovedný a cieľavedomý a máš obchodného ducha, tak si náš človek !
Ponúkame ti prácu v ktorej sa vieš realizovať, vidíš za sebou kus práce a narastajúce výsledky a pri tom všetkom je fyzicky nenáročná.

Ako špecialista predaja budeš vedieť predať klientom presne to, čo potrebujú z portfólia poistných produktov našich klientov.

Ako si predstavujeme nášho kolegu/kolegyňu?
* komunikácia s ľuďmi ma nabíja energiou,
* som tímový hráč,
* som kamoš s PC - nemusíš byť programátorom, bežnú administratívu však zvládaš na výbornú,
* pravopis je tiež môj kamoš.

My si ťa samozrejme vyškolíme a natrénujeme nie len teoreticky ale a prakticky.

Aktuálne hľadáme kolegov, ktorí budú môcť pracovať na 8 alebo 6 hodinový úväzok.

A čo za tvoju prácu dostaneš?

* fixnú mesačnú mzdu,
* samozrejme za predaj ťa odmeníme navyše a bude len na tebe, či to bude 200€ alebo viac, pretože odmenu nemáme z hora ohraničenú,
* dlhodobú spoluprácu v stabilnej spoločnosti,
* stravné nad rámec zákona
* dochádzkový bonus až do výšky 280€ ročne,
* home office pri plnení tvojich pracovných úloh,
* platené narodeninové voľno,
* odmenu až do výšky 500 € za odporučenie nového kolegu,
* neformálny dress code - u nás sa obliekame pohodlne,
* pravidelné firemné akcie,
* vianočný bonus

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Ťa naša ponuka?

Zašli nám životopis a my Ťa budeme kontaktovať.

Vopred ďakujeme za záujem a tešíme sa na Teba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienkou je bezúhonnosť, slovný prejav bez rečových vád a základná znalosť práce na počítači, bez ktorej sa u nás nezaobídete. Avšak programy, v ktorých pracujeme, sú veľmi užívateľsky jednoduché a práca s nimi nie je vôbec zložitá.

* Spoločnosť CreditCall poskytuje služby v oblasti zákazníckeho servisu, telemerkatingu, manažmentu pohľadávok a prieskumnej agentúry.
* Realizujeme projekty pre významných klientov.
* Nemusíme byť najväčší, chceme byť najlepší!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Samadi
E-mail: poslať životopis
ID: 4536531  Dátum zverejnenia: 10.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac