Otvor s nami novú pobočku! Pridaj sa k nám do tímu a staň sa súčasťou stabilného call centra

CreditCall, s.r.o.

Trnavský kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou, predbežne 04/2023
Od 820 EUR/mesiacŠtartovacia mzda je 820 €. K nej sa pripočíta variabilná časť mzdy, výška záleží na tvojej šikovnosti, avšak nie je zhora ohraničená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti v call centre, príp. na obdobnej pozícii? Si ambiciózny/a? Rád/rada telefonuješ? Si komunikatívny/a? Ak si odpovedal/a na naše otázky áno, si na správnom mieste!

Rastieme a plánujeme otvoriť nové pobočky v mesiaci apríl 2023 (predbežne) v GALANTE, DUNAJSKEJ STREDE, PIEŠŤANOCH, HLOHOVCI alebo v TRNAVE, v závislosti od záujmu o zamestnanie a počte reakcií v danej lokalite. Preto neváhaj a daj nám o sebe vedieť - môžeš tak ovplyvniť, kde bude tvoje zamestnanie!

Staň sa naším kolegom, pracovať budeš na pobočke aj priamo z pohodlia domova.
Ponúkame ti prácu, v ktorej sa vieš realizovať, vidíš za sebou kus práce a narastajúce výsledky, a pri tom všetkom je fyzicky nenáročná.

ČO BUDE TVOJOU ÚLOHOU?
  • Budeš pracovať pre priateľské a moderné call centrum s viac ako 10 ročnou tradíciou. Sme partnerom viacerých popredných firiem, vďaka ktorým sa nám na trhu dlhodobo darí.
  • Budeš telefonicky kontaktovať zákazníkov našich partnerov (napr. banky, mobilných operátorov, doručovateľské spoločnosti...) s cieľom získania spätnej väzby a ponúknutia pomoci pri výbere užitočných produktov a služieb. Požadujeme komunikačné zručnosti, schopnosť pohotovo reagovať a presvedčiť zákazníkov o výhodách.

  • Hneď v úvode na teba čaká školenie zamerané na informácie o spoločnosti, procesoch, produktoch, prácu so systémami a komunikáciu.
  • Prácou na svojich schopnostiach u nás zaboduješ. Za tvoju šikovnosť ťa odmeníme cez variabilnú zložku mzdy.
  • Organizujeme spoločné teambuildingy, aby sme sa všetci poznali.
  • Dochádzkový bonus až do výšky 280€ ročne.
  • Platenú dovolenku v deň tvojich narodenín (deň voľna navyše).
  • Odmenu za odporučenie nových kolegov. Ak nový kolega odpracuje u nás aspoň rok, tvoja odmena môže byť až 500 Eur.
  • Vianočný bonus.
  • Motivujúci odmeňovací systém.
  • Našim kolegom a kolegyniam prispievame na stravu príspevkom nad rámec zákona.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Prax v call centre alebo na obdobnej pozícii nutná.
Podmienkou úspešného prijatia je bezúhonnosť, slovný prejav bez rečových vád.
Akýkoľvek cudzí jazyk môže byť tvojou výhodou.

* Spoločnosť CreditCall poskytuje služby v oblasti zákazníckeho servisu, telemerkatingu, manažmentu pohľadávok a prieskumnej agentúry.
* Realizujeme projekty pre významných klientov.
* Nemusíme byť najväčší, chceme byť najlepší!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Samadi
E-mail: poslať životopis
ID: 4511997  Dátum zverejnenia: 6.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac