Pracovník zákazníckeho centra s anglickým jazykom

CreditCall, s.r.o.

Miesto práce
T. G. Masaryka, Zvolen
Termín nástupu
dohodou
820 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy. Po skúšobnej dobe mzda 900€ + variabilná zložka mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš si prácu, v ktorej je rôzne rozvrhnutý pracovný čas? Si ústretový/á a rád/a riešiš problémy a hľadáš riešenia?

Ak ti komunikácia nerobí problém a chceš sa realizovať v práci, radi ťa privítame v našom tíme pracovníkov zákazníckej podpory.

Ponúkame ti pracovné miesto, kde pre zákazníkov sme k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, avšak svoje pracovné zmeny máš naplánované vždy vopred, či už v rannej alebo poobednej zmene. Práca cez víkend a v noci je pre našich zamestnancov výhodou, nie strašiakom - v tomto čase prichádza menej hovorov, takže aj napriek pracovnej pohotovosti na linke si dokážeš oddýchnuť.

Tvojou hlavnou úlohou bude odpovedanie na prichádzajúce hovory od zákazníkov, podpora a podanie pomocnej ruky pri riešení vzniknutých situácií, kvôli ktorým na infolinku volajú. Väčšina hovorov prebieha v slovenskom jazyku, avšak občas je potrebné obslúžiť aj anglický hovor alebo email, preto od teba požadujeme znalosť jazyka aspoň na úrovni B2. Ak je pre teba komunikácia v cudzom jazyku rutinou a nie problémom, hľadáme práve teba.

Prácou u nás môžeš získať:
  • zaškolenie do základov telefonickej komunikácie – vedenie rozhovoru, zisťovanie potrieb, argumentácia, zvládanie námietok,
  • prax s možnosťou pracovať pre najvýznamnejšie spoločnosti pôsobiace na Slovensku,
  • dlhodobú spoluprácu v stabilnej spoločnosti,
  • dochádzkový bonus až do výšky 280€ ročne,
  • platenú dovolenku v deň tvojich narodenín (deň voľna navyše),
  • vianočný bonus: 15% zo zisku spoločnosti rozdelený medzi zamestnancov podľa zásluh a odpracovaných hodín.
  • odmenu za odporučenie nových kolegov, ktorá môže byť až 500 Eur, ak nový kolega odpracuje aspoň rok.

Informácie o výberovom konaní

Všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme komunikačne a technicky zdatných uchádzačov, ktorí ovládajú prácu s PC, majú príjemné vystupovanie a sú bezúhonní.

* Spoločnosť CreditCall poskytuje služby v oblasti zákazníckeho servisu, telemerkatingu, manažmentu pohľadávok a prieskumnej agentúry.
* Realizujeme projekty pre významných klientov.
* Nemusíme byť najväčší, chceme byť najlepší!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Samadi
E-mail: poslať životopis
ID: 4443833  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac