Inkasný špecialista

CreditCall, s.r.o.

Miesto práce
Alexandra Rudnaya 21, Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy do 150€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Inkasného špecialistu - na 8 hodinový úväzok. Pracovná doba od pondelka do piatku - od 7:30 do 18:00.
Vašou úlohou bude:
  • starostlivosť o pridelené prípady dlžníkov,
  • prijímanie telefonátov a všeobecne telefonická, emailová a poštová komunikácia s dlžníkmi,
  • podávanie všeobecných a aktuálnych informácií klientom,
  • vytváranie splátkových kalendárov.

Pokiaľ Vás baví hľadať riešenia, ste u nás vítaný.
Počas školiaceho procesu pracujete so skúsenejším kolegom, ktorý vám je nápomocný.

Ponúkame Vám možnosť získania zaujímavých finančných bonusov, prácu v mladom a dynamickom kolektíve a komplexné zaškolenie.

Samozrejmosťou sú stravné lístky (preplácané nad rámec zákona) a platené voľno v deň Vašich narodenín (deň dovolenky navyše).

Okrem toho sa môžete zapojiť do programu - Odporuč svojho známeho. Získate kolegu, ktorého poznáte a zároveň finančný bonus až do výšky 500 Eur.

Prácou u nás môžete ďalej získať:
  • dochádzkový bonus až do výšky 280€ ročne,
  • zvýšenie mzdy v rámci kariérneho rastu,
  • vianočný bonus: 15% zo zisku spoločnosti rozdelený medzi zamestnancov podľa zásluh a odpracovaných hodín,
  • teambuildingy,
  • kvalitné interné školenia a podporu pri osobnostnom raste.

Pracovné skúsenosti pri vymáhaní pohľadávok sú výhodou, ale nie podmienkou - rovnako aj ovládanie nemeckého alebo českého jazyka.

V prípade záujmu nám zašlite Váš profesijný životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovedného a spoľahlivého človeka s aktívnym prístupom k práci, ktorý má rád výzvy, je komunikatívny a nie je mu cudzie profesionálne vystupovanie.

* Spoločnosť CreditCall poskytuje služby v oblasti zákazníckeho servisu, telemerkatingu, manažmentu pohľadávok a prieskumnej agentúry.
* Realizujeme projekty pre významných klientov.
* Nemusíme byť najväčší, chceme byť najlepší!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Samadi
E-mail: poslať životopis
ID: 4325072  Dátum zverejnenia: 24.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac