Supervízor call centra Topoľčany

CreditCall, s.r.o.

Miesto práce
Stummerova 6, Topoľčany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je pre teba dôležité pre koho pracuješ, si samostatný a chceš sa podieľať na rozvoji firmy? Hľadáme angažovaného kolegu/kolegyňu na pozíciu supervízor pre aktívne a predajné projekty v callcentre. Očakávame od teba orientáciu na výsledky, spoľahlivosť, tímového ducha pre motiváciu seba aj tímu a budovanie pozitívnej pracovnej atmosféry. Na začiatku ťa zaškolíme do našej vízie, aby si neskôr mal/mala priestor na realizáciu svojich myšlienok.

Tvojou náplňou práce bude:
• vedenie aktívnych a predajných telemarketingových projektov pre našich klientov,
• budovanie, vedenie a motivácia prideleného tímu operátorov,
• príprava a realizovanie školení pre nových aj starších operátorov (príprava metodiky ku školeniam - produktové školenia, zlepšovanie komunikačných zručností, vzdelávanie, atď.),
• podpora a zvyšovanie motivácie operátorov (starostlivosť o profesijný rozvoj, konštruktívna spätná väzba),
• zodpovednosť za dosahovanie výsledkov,
• správa materiálno - technických pomôcok,
• evidencia dochádzky zamestnancov,
• spolupráca s personálnym oddelením pri riešení pracovnoprávnych vzťahov a s tým spojenej administratívy,
• komunikácia s klientmi,
• reporting, vyhodnocovanie zrealizovaných kampaní,
• návrhy na optimalizáciu procesov.

Pracovná doba: po - pia: 8:00 - 16:30 (resp. podľa potreby a prevádzky kampaní).
Pracovný pomer uzatvárame na dobu určitú 1 roka, avšak veríme, že naša spolupráca bude obojstranne prínosná s dlhodobým potenciálom

Nového kolegu – supervízora hľadáme na pobočku v Topoľčanoch. Sme zabehnutá a stabilná firma na trhu, máme mladý a dynamický kolektív, minimálne duchom určite. Ide nám o komfortné pracovné prostredie, dobré vzťahy, ale nezabúdame na povinnosti, pre ktoré tu sme. Dbáme na vzdelávanie a rozvoj, vidíme sa na pravidelných teambuildingoch (spoznáš aj kolegov z iných pobočiek), poskytneme ti služobný notebook a telefón.

Okrem toho prácou u nás môžeš získať:
• prax s možnosťou pracovať pre najvýznamnejšie spoločnosti pôsobiace na Slovensku,
• dlhodobú spoluprácu v stabilnej spoločnosti,
• stravné lístky s príspevkom zamestnávateľa nad rámec zákona,
• dochádzkový bonus až do výšky 280€ ročne,
• zvýšenie mzdy v rámci kariérneho rastu,
• platenú dovolenku v deň narodenín (deň voľna navyše),
• vianočný bonus: 15% zo zisku spoločnosti rozdelený medzi zamestnancov podľa zásluh a odpracovaných hodín.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Očakávame od teba:
  • vynikajúce komunikačné a riadiace schopnosti,
  • schopnosť koordinovať ľudí a ich pracovné činnosti,
  • technický prehľad a logické myslenie,
  • schopnosť robiť strategické a správne rozhodnutia a stáť si za nimi,
  • orientáciu v informačných systémoch,
  • odolnosť voči stresu,
  • tímového ducha a zároveň schopnosť samostatnej práce,
  • aktívny a cieľavedomý prístup k práci,
  • orientáciu na výsledky a výkon/kvalitu prideleného tímu operátorov,
  • zákaznícku orientáciu, inovatívnosť, samostatnosť, proaktivitu, flexibilitu,
  • pozitívny vzťah k práci s ľuďmi, mentorovanie a koučovanie,
  • prax v call centre (výhodou).

* Spoločnosť CreditCall poskytuje služby v oblasti zákazníckeho servisu, telemerkatingu, manažmentu pohľadávok a prieskumnej agentúry.
* Realizujeme projekty pre významných klientov.
* Nemusíme byť najväčší, chceme byť najlepší!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4309967  Dátum zverejnenia: 19.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac