Telefonický operátor Topoľčany

CreditCall, s.r.o.

Miesto práce
Stummerova 6, Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
02.12.2021
Mzdové podmienky (brutto)
3,6 EUR/hod.+ variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si prácu, ktorou si môžete v predsviatočnom období privyrobiť? Vyhovuje Vám flexibilný pracovný čas, ale zároveň sa radi spoľahnete na stabilitu?

U nás ste na správnom mieste.

Ponúkame vám prácu v ktorej sa viete realizovať, vidíte za sebou kus práce a narastajúce výsledky a pri tom všetkom je fyzicky nenáročná.

Čo Vás čaká:

Budete telefonicky kontaktovať zákazníkov našich partnerov (napr. banky, mobilní operátori, doručovateľské spoločnosti...) s cieľom získania spätnej väzby a ponúknutia pomoci pri výbere užitočných produktov a služieb.

Aktuálne hľadáme kolegov, ktorí v období blížiacich sa sviatkov preferujú prácu na dohodu s flexibilným pracovným časom. Po osvedčení budete mať možnosť prejsť na trvalý pracovný pomer (od januára 2022, prípadne podľa dohody).

V rámci pracovnej doby každého nováčika všetko bez stresu naučíme. Zaškolenie je individuálne a každému nováčikovi ušité priamo na mieru.

Práca v našom call centre nie je fyzicky náročná a pri troške vôle a chuti učiť sa nové veci, máte veľkú šancu patriť medzi top kolegov.

Čo vám vieme ponúknuť?
  • dlhodobú spoluprácu v stabilnej spoločnosti,
  • fyzicky nenáročnú prácu,
  • odmenu za odporučenie nových kolegov, ktorá môže byť až 500 Eur, ak nový kolega odpracuje aspoň rok,
  • neformálny dress code - u nás sa obliekame pohodlne,
  • pravidelné firemné akcie,
  • možnosť príležitostne pracovať z domu.

Po úspešnom zaškolení Vám ponúkame možnosť prechodu na trvalý pracovný pomer:
  • fixná mzda 740€ mesačne brutto + variabilná zložka mzdy,
  • stravné lístky,
  • dochádzkový bonus až do výšky 280€ ročne,
  • platenú dovolenku v deň vašich narodenín (deň voľna navyše),
  • vianočný bonus: 15% zo zisku spoločnosti rozdelený medzi zamestnancov podľa zásluh a odpracovaných hodín.

Neustále pracujeme na tom, aby sme pre našich zamestnancov vytvárali príjemnú atmosféru priamo na pracovisku, kam sa budú každý deň tešiť.

Informácie o výberovom konaní

Zaujala vás naša ponuka?

Zašlite nám životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Vopred vám ďakujeme za záujem a tešíme sa na vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Office - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienkou je bezúhonnosť, slovný prejav bez rečových vád a základná znalosť práce na počítači, bez ktorej sa u nás nezaobídete. Avšak programy, v ktorých pracujeme, sú veľmi užívateľsky jednoduché a práca s nimi nie je vôbec zložitá.

Výhodou, ale nie podmienkou je certifikát z absolvovania skúšky Poistenie / zaistenie.

* Spoločnosť CreditCall poskytuje služby v oblasti zákazníckeho servisu, telemerkatingu, manažmentu pohľadávok a prieskumnej agentúry.
* Realizujeme projekty pre významných klientov.
* Nemusíme byť najväčší, chceme byť najlepší!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4197510  Dátum zverejnenia: 26.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3,6 EUR/hod.