Supervízor call centra

CreditCall, s.r.o.

Miesto práce
Alexandra Rudnaya 21, Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy do výšky 300€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pobočka v Žiline hľadá šikovného kolegu/kolegyňu pre vedenie tímu telemarketingových operátorov. Očakávame od teba skúsenosti s vedením ľudí, výborné komunikačné zručnosti, schopnosť motivovať seba aj svojich ľudí, asertívnosť a tiež spoľahlivosť pri plnení pracovných zadaní.

Tvojou náplňou práce bude:
• vedenie telemarketingových projektov pre klientov,
• komunikácia s klientmi,
• zodpovednosť za pridelený tím operátorov,
• príprava a realizovanie školení pre nových aj starších operátorov ( príprava metodiky ku školeniam - produktové školenia, zlepšovanie komunikačných zručností, vzdelávanie, atď.),
• podpora a zvyšovanie motivácie operátorov (starostlivosť o profesijný rozvoj, konštruktívna spätná väzba),
• reporting, vyhodnocovanie zrealizovaných kampaní,
• zodpovednosť za dosahovanie výsledkov,
• návrhy na optimalizáciu procesov.

Pracovná doba: po - pia: 8:00 - 16:30 (resp. podľa potreby a prevádzky kampaní).

Ponúkame ti prácu v príjemnom prostredí, priateľských kolegov, služobný notebook a telefón, pravidelné teambuildingy, možnosť zúčastňovať sa vzdelávacích kurzov a celkovo prácu v ktorej sa rozhodne nebudeš nudiť. :)

Okrem toho prácou u nás môžeš získať:
  • prax s možnosťou pracovať pre najvýznamnejšie spoločnosti pôsobiace na Slovensku,
  • dlhodobú spoluprácu v stabilnej spoločnosti,
  • stravné lístky,
  • dochádzkový bonus až do výšky 280€ ročne,
  • zvýšenie mzdy v rámci kariérneho rastu,
  • platenú dovolenku v deň narodenín (deň voľna navyše),
  • vianočný bonus: 15% zo zisku spoločnosti rozdelený medzi zamestnancov podľa zásluh a odpracovaných hodín.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Očakávame od teba:
  • vynikajúce komunikačné a riadiace schopnosti,
  • schopnosť koordinovať ľudí a ich pracovné činnosti,
  • technický prehľad a logické myslenie,
  • orientácia v informačných systémoch,
  • odolnosť voči stresu,
  • tímový duch a zároveň schopnosť samostatnej práce,
  • aktívny a cieľavedomý prístup k práci,
  • orientácia na výsledky a výkon/kvalitu prideleného tímu operátorov,
  • zákaznícka orientácia, inovatívnosť, samostatnosť, proaktivita, flexibilita.
  • pozitívny vzťah k práci s ľuďmi, mentorovanie a koučovanie,
  • prax v call centre výhodou.

* Spoločnosť CreditCall poskytuje služby v oblasti zákazníckeho servisu, telemerkatingu, manažmentu pohľadávok a prieskumnej agentúry.
* Realizujeme projekty pre významných klientov.
* Nemusíme byť najväčší, chceme byť najlepší!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3999377  Dátum zverejnenia: 12.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac