520 - 624 EUR

Pracovník zákazníckeho centra

CreditCall, s.r.o.

Miesto práce
Jozefa Kozáčeka 11, Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu v ktorej si môžte sami plánovať pracovný čas? Potrebujete privyrobenie ale nemôžte si dovoliť sedieť v práci celý deň? Kvôli zdravotným problémom vám nevyhovuje fyzická práca?

U nás si pracovný čas plánujete sami - ponúkame vám pracovnú dobu od 7:00 do 20:00, kde si prácou na smeny vyberiete čas, ktorý vyhovuje práve vám.

Ak vám komunikácia nerobí problém a hľadáte príležitosť realizovať sa v práci čo i len pár hodín do týždňa, radi vás privítame v našom tíme pracovníkov zákazníckej podpory.

Vašou úlohou bude odpovedanie na prichádzajúce hovory od zákazníkov, podpora a podanie pomocnej ruky pri riešení vzniknutých situácií, kvôli ktorým na info linku volajú.

V prípade že pre vás táto práca bude hračka, ponúkame vám možnosť posunu na iné druhy kampaní s rôznymi zameraniami, cieľmi a možnosťami na získanie zaujímavých bonusov k fixnej mzde.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

3€/hod. - 4€/hod. v prípade práce na dohodu + variabilná zložka mzdy

Prácou u nás môžte získať:
- zaškolenie do základov telefonickej komunikácie – vedenie rozhovoru, zisťovanie potrieb, argumentácia, zvládanie námietok,
- prax s možnosťou pracovať pre najvýznamnejšie spoločnosti pôsobiace na Slovensku,
- dlhodobú spoluprácu v stabilnej spoločnosti,
- stravné lístky,
- zvýšenie mzdy v rámci kariérneho rastu,
- platenú dovolenku v deň vašich narodenín (deň voľna navyše),
- odmenu za odporučenie nových kolegov, ktorá môže byť až 500 Eur, ak nový kolega odpracuje aspoň rok.

V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite svoj profesijný životopis a motivačný list.

Všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme znalosť práce s PC, príjemné vystupovanie a bezúhonnosť.
Výhodou, ale nie podmienkou, je znalosť maďarského jazyka a skúsenosť s telefonovaním alebo predajom.

Naša spoločnosť CreditCall, s.r.o. pôsobí na trhu už viac ako 10 rokov. Pre našich klientov poskytujeme služby kontaktného call centra, telefonického zberu dát a vymáhania pohľadávok. Aktuálne pôsobíme v štyroch prevádzkach – Bratislava, Zvolen, Žilina a Topoľčany.

Sme odborným hráčom, máme licenciu Samostatného Finančného Agenta a sme členom ESOMAR. U nás sa môžte v práci vzdelávať aj zabávať.

Chcete premeniť voľný čas na peniaze? Tvoríme menšie pobočky s rodinnou a priateľskou atmosférou. Realizujeme projekty pre banky, poisťovne a iných významných klientov. Práca v našom call centre ponúka výbornú príležitosť pre profesionálny rozvoj.

Neváhajte a príďte sa presvedčiť osobne :-)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Račianska 66
831 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Romana Jelenčíková
Tel.: +421907912311
E-mail: poslať životopis
ID: 3417079   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3€/hod. - 4€/hod. v prípade práce na dohodu + variabilná zložka mzdy